Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Darázs van a szobában mit tegyek?

Darázs van a szobában mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valahogy bejutott pedig szúnyoghálós ablak van... Megláttam kirohantam mert megijedtem és mikor visszajöttem már sehol nem volt... Vagy 2 órája kersem mindenhol, de semmi. :( Félek így aludni mert mi van ha megcsíp vagy berepül a számba. Mit tegyek?

2016. ápr. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már nincs ott, valószínűleg elment.


Ha nem vagy allergiás a darázscsípésre, akkor semmi bajod nem is lesz tőle.


Ezen felül CSAK akkor támad, ha te támadsz előbb, elég valószínűtlen, hogy a közeledbe menne magától.


A szádba pedig miért repülne? Egy darázsról van szó, nem egy csecsemőről...

2016. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy allergiás vagyok e mivel még soha nem csípett meg se darázs se méh, pont emiatt félek.
2016. ápr. 17. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj sötétet/várd meg amíg besötétedik, majd gyújts meg 1 lámpát, és ha még megvan a darázs, a fényre oda fog menni.
2016. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

remélem tudod, hogy darázsról és nem szúnyogról van szó.


A darázs nem igazán rejtőzködik, ha eddig nem találtad meg, már biztosan nincs bent.

2016. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. :( Kiraktam neki mézet is, cukros vizet... Kezdek komolyan kétségbeesni én így nem fogok tudni elaludni. :(
2016. ápr. 17. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Élsz még? :P
2016. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nyugodtan aludhatol, ugyanis elsötétített szobában a darazsak nem mászkálnak, meg nem repülnek...Szóval az elsötétítés idejéig aludhatol gond nélkül...Nappal viszont csináld azt, hogy mondjuk egy lapos tálcára kenjél szét némi mézet,(Hogy minnél jobban érezze a darázs a méz illatát...)Vagy egy lapos tálkában tegyél ki vizet...Mivel a darazsak mindkét dologra hamar rárepülnek, előbb-utóbb várható lesz a darázs felbukkanása a tálcák közelében...Ott meg már könnyen elfoghatod akkor...De ha lehet ne öld meg, inkább boríts rá hirtelen mondjuk egy befőttesüveget, aztán csúsztass az üveg alá egy papírlapot, majd az így csapdába ejtett rovart engedd szabadon az udvaron...
2016. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Nade most olvasom, hogy már tettél ki a rovarnak mézet is, vizet is, meghát jó ideje van már ennek a darázskalandnak...Na mindegy...Azért hátha idővel másnak is lesznek ilyen gondjai, és végigolvassa akkor ezt a kérdést, meg a válaszokat is, és tanul belőlük......
2016. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!