Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iszonyatosan félek a darazsakt...

Iszonyatosan félek a darazsaktól. Van köztetek olyan, akinek megvolt ez fóbiája, és mégis legyőzte? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
A kérdés, hogy miért félek? Mert csípnek. És az rohadtul fáj, mert csípett már meg. Szerencsére nem vagyok allergiás, de akkor is valószínűleg a fájdalmat szeretném elkerülni. De ez nem élet, hogy kikukucskálok az ajtón, hogy tiszta-e a levegő, és már darázsspray-vel megyek ki cigizni is...És ha jön egy darázs, futok, hirtelen mozdulatokat teszek, és tudom, hogy ettől csak megvadul. Azt nem bírom ki, hogy mozdulatlan maradjak, amíg elszáll...

2016. ápr. 13. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2016. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 loresztosz válasza:
Nekem is volt ilyesmi bajom régen de nem tudom hogyan de csak ugy magatol nem felek toluk egyaltalan mostanaba utom oket :D nem tudom hogyan csak ugy magatol de sztem ne vedd figyelembe oket probald meg es hatha elmulik :D
2016. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen... :) Akkor szerencsés vagy :) Én gyerekkorom óta félek tőlük. Csak ez így nagyon sz@r, hogy nem tudom felhőtlenül élvezni a tavaszt, meg a kertet, mert azt lesem, mikor jön egy darázs. Így csak reggel meg kora estétől tudok nyugodtan maradni. Bizonyos helyzetekben megtűröm őket, de vannak hülye helyzetek, amikor egyszerűen csak felpattanok, és futok mint egy idióta...ez darázsfüggő is, mert van abból is sokféle :) Nyilván a kövér, testes a legijesztőbb...a lódarázsról ne is beszéljünk :( Csak mindig arra gondolok, hogy le szeretném győzni ezt a félelmet, mert ez így nevetséges...
2016. ápr. 15. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!