Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lány hogy kerülhet be egy...

Egy lány hogy kerülhet be egy utazó cirkuszba?

Figyelt kérdés
Ez az álmom.Bármit megtennék,hogy cirkuszban dolgozhassak.15 éves lány vagyok,3-4 év múlva cirkuszban szeretnék dolgozni.(közgazdasági szakközépiskolába járok,9.osztály) zsonglőrködéssel vagy állatokkal való foglalkozással bekerülhetek?akár külföldibe is,és képes lennék bármit,vagy bármilyen nyelvet megtanulni,hogy valóra váltsam az álmomat. Sajnos nem vagyok túl hajlékony,de 7 évig lovagoltam,és nyáron folytatom tovább.

2016. ápr. 18. 16:17
 1/3 szántóvető ***** válasza:
100%
kezdésnek keress egy cirkuszt,beszélgess a cirkuszosokkal.biztos tudnak használható infóval szolgálni.
2016. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ren-D válasza:
100%
Hát ahhoz isten adta tehetségnek kell lenned már így ennyi idősen.Én utazó vidámparkos vagyok de az összes magyar utazó cirkuszost ismerem és szoktunk is együtt lenni pár helyen és a legtöbben már gyerek koruk óta tanulják amit csinálnak.6-10éves korukig mindent csinálnak zsonglőrködnek,bohóckodnak,tornász számba részt vesznek stb. és amibe a legjobbak utána kezdenek el csak azzal foglalkozni.Ha annyira tehetséges vagy felkerehetsz bárkit,megmutatod mit tudsz és egyből felvesznek viszont sajnos ahhoz már idős vagy hogy most kezdj el bármit is tanulni,kivéve ha odaházasodsz akkor kénytelenek kikupálni :D
2016. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) 2 hét múlva kezdem a szertornát, közben nyáron megpróbálkozok a ritmikus gimnasztikával.

Na ja a házasodás jól hangzik, hozzámegyek majd Richter Kevinhez.haha,ez vicc volt csak,nyugi nem élek álomvilágban :DDD

2016. máj. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!