Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto mi a fenéért nem...

Naruto mi a fenéért nem használja Toneri es Momoshiki ellen a Rokudou formáját?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs neki Rikudou ereje.Elvesztette azzal,amikor leszakadt a keze.
2016. ápr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor Sasukenak nem kelletvolnaelvesztenie a rinneganját?
2016. ápr. 19. 05:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondhatok biztosat, mivel én is csak olvastam, de úgy tudom, hogy nem vesztette el, mivel másképp nem tudták volna feloldani a Mugen Tsukuyomit, és állítólag valamilyen formában Kishimoto is megerősítette ezt.(Ismétlem: Én is csak olvastam.) Válasz a kérdésre: Nem tudom. :D
2016. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:

Szerintem is elvesztette, lehet, hogy azért, mert leszakadt a karja. De Rikudo szellemének eltűnése is ok lehetett rá a Sasukéval való harca után, persze ez csak találgatás részemről, nem tudom a készítők hogy indokolnák.


Sasuke pedig azért nem vesztette el a rinneganját, mert a leszakadt karját hashirama sejtjeiből pótolták, ha jól emlékszem, az pedig senju sejt. A senju és az uchiha sejtek együttes birtoklása pedig a Rinnegan létrejöttéhez vezet.

2016. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sasuke elvesztette a karját és kész. Nem pótolták semmivel.
2016. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kenzo Tenma ***** válasza:

Igaz, csak Naruto karját pótolták, hmm..


Azt viszont nem értem, hogy ha Naruto nem vesztette volna el a Rikudotól kapott erejét, akkor miért nem használja a shinobi háború vége óta.

2016. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Sasukenak azért maradt Rinneganja(vagy Rinnesharingan?),mert ez egy szemtechnika.Mivel nem a karjától függött az ereje,mint Narutonak,így megmaradt Sasukenak.
2016. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!