Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnt SP éder krisztián?

Hova tűnt SP éder krisztián?

Figyelt kérdés
már egy ideje nem csinált zenét,miért?

2016. ápr. 19. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszedte magát pénzzel a popzenéből, kifizette belőle az egyetemet, majd kiment az USA-ba a diplomával. Nem volt hülye, jókor jó dolgot csinált, majd továbblépett amikor elérte amit akart.
2016. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha,hát kár hogy már nem ír számokat,de olvastam róla hogy new yorkba ment és elvileg összejött valakivel és fotozkodik
2016. ápr. 19. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Elásta magát.
2016. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fotòzkodik, hanem Fotòs
2016. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
lehúzta magát a wc-n. Hál istennek, hogy nem ír zenét, van elég ingyenélő "csillag" meg "xfaktor" Magyarországon, amit el kell tartanunk!
2016. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te hányat tartasz most el? Ilyen hülye érvelést...
2016. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En sem ertem honnan veszi h mi tartjuk el....

Aki meg "elis tartja" ezeket , az a maga baja! :)

A zene meg izles kerdese, valakinek ez tetszik, valakinek amaz... nem is a kerdesre valaszoltal ugymond! (Utolso elottinek)

2016. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Már régen eldöntötte ,hogy éneklés helyett a fotózást választja.Mivel az "csendesebb" munka vagy valami ilyesmire emlékszem. De hát miért csodálkozunk ha a magyarok abban lelik örömüket ,hogy mindenkit fikáznak aki ismert személy.Így legalább nem kapja nap mint nap azt ,hogy b*zi,szarul enekel ,szar dalai vannak stb...Viszont igen jó fotós.És elismert is.Viszont multkor nem tudom már hol olvastam lehet nem is olvastam lehet nem is igaz csak bevillant hirtelen mintha valahol olvastam volna ,hogy valami új zenét fog kiadni.
2016. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg mi az ,hogy ingyenélő? Nem véletlen fotózta nem rég is Palvin Barbit ő a coca cola új kampányában.Eltartja ő magát nem kell agódni sőt...még külföldön is ismert fotós keressetek rá.Nem értem tudatlanul minek kell kérdésekre válaszolni.Emberek arra válaszoljatok amit tudtok.Véleményt meg akkor ha kérik. -.-"
2016. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én sajnálom, hogy nem csinál többet, mindenesetre nem tudom megunni az eddigi számait... :D


19F!! (és hetero)

2017. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!