Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Ha egy lány azt mondja, hogy nem, de te nagyon szereted. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1,5 évben 11 edikes osztálytárs lányba lettem szerelmes. Most 12. vége és eljutottam arra a pontra, ahol elmondhatom azt, hogy nagyon beleszerettem. Elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé hosszú ideje. Ő azt mondta, hogy nem vagyok az esete. Megszeretném ismerni, és nem úgy, hogy rámászok. El akartam hívni külön, csak kettesben, de nemet mondott rá. Én a nemet megértettem. Ám annyira, és annyira vonz, hogy egyszerűen nem tudom néha kezelni az iránta érzett érzéseim. Az érzéseket próbálom elnyomni, csak nagyon nehéz. Ilyet senki iránt nem éreztem még. Mintha a másik oldalamat találtam volna meg. Rengeteget nézünk egymás szemébe, és nem sűrűn kerüli a szemkontaktust. Élvezek a szemébe nézni. Gyönyörűen ragyog, és nagyon sokat sugall.

2016. ápr. 19. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután Csajozóbajnokeasy a felhasználóneved, szerintem ezzel nem lesz gond
2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennél azért normálisabb választ várok
2016. ápr. 19. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyha nem jössz be neki akkor ne erőltesd :D
2016. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nem az bizony nemet jelent még a lányoknál is.
2016. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen értem, ha nem tudom elfelejteni?...
2016. ápr. 20. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Idő.

Ha fél év múlva kérdezed, akkor vagy meggondolta magát - vagy már könnyen elviseled.

2016. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy mikor született, lehetöleg óra, perc is, aztán a saját adataiddal együtt küldd el nekem priviben. Én megkérdezem az ex-exemet, akivel 22 év után újra járunk. :-o

Lehet, hogy horoszkopálisan van köztetek valami.

Ha igen, és megérti/elhiszi, hátha. Jobb ötletem momentán nincs.


Megjegyzem, az, hogy hajlandó hosszan a szemedbe nézni, azért kicsit biztató. Teljesen feladni IMHO még korai lenne.


És nagyon szépen, romantikusan írtál róla(tok), le a kalappal. :-)

2016. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ez van csak én 7.- es vagyok
2017. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!