Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is szivattak az...

Titeket is szivattak az iskolában?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy esetleg veled és más iskolás társaiddal volt egy konfliktusod

Ezt főleg Általános iskolára értem

Sajnos nekem van egy pár..

Ha esetleg neked volt akkor elengedted a füled mellett?

Volt aki megvédett vagy csak magadra számíthattál?

Te is bántottál másokat amit később megbántál?

Nem akarom leírni az élettörténetem de ha valaki kíváncsi leírom miért piszkálnak!

Esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek!

12/L



2016. ápr. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


sajnos engem elég sokat szekáltak...


főleg azért mert kis csendes, visszahúzódó, visszafogott stb. voltam -és még most is az vagyok- és engem volt a legkönnyebb szivatni, hülyének nézni "viccelődni velem" vagy épp gúnyolni...


hát szerintem az volt a baj hogy nem igazán áltam ki magamért, bár a tanároknak szóltam, de ők sem tudtak ez ellen semmit sem tenni.

Ritkán volt, hogy visszaszoltam a szekálóimnak, de akkor az nagyot szólt... viszont nem volt eléggé hatásos, mert folytatták...

mindvégig próbáltam elengedni a fülem mellett, de ha nap mint nap ebbe vagy, akkor egy idő után ez szinte lehetetlen.

Hát hogy mi a legjobb módszer erre, hogy abbahagyják az jó kérdés...

viszont én nem váltam olyanná mint ők, sosem szivattam meg senkit.


(De nyugi!

A középiskola már teljesen más lesz.

Általánosba végig piszkáltak, de középsuliba egyszer sem fordult elő hála az istennek! )

Addig meg jó nagy kitartást!


Nyugodtan írj, ha van valami kérdésed, válaszolok bővebben.

2016. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, gúnyoltak, kiközösítettek, eltüntették a tolltartómat stb. Halmozottan hátrányos helyzetben voltam, mint osztályelső, fogszabályzós, szemüveges, szegény családból származó stb. stb.

Nehéz volt nem reagálni rá, de meg kellett tanulnom, mert ők sokan voltak, én meg egyedül.

Biztosan én is bántottam meg másokat, de nem szánt szándékkal. Elmúltam 20 éves, mire valaki először azt mondta nekem, hogy én vagyok a legjobb barátnője, de megérte kivárni :-)


A középiskola tényleg jobb, ha meg esetleg egyetemre mész, ott már szinte alig van ilyen.

2016. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
Én általános suli miatt lettem depressziós. Életem legrosszabb 8 éve volt. Aztán a közép suli volt a megmentőm és a külső gyakorlatom. BARÁTOKAT találtam. Egyébként ne engedj el mindent a füled mellett de ne is cinkesen állj ki magadért. Ezt neked kell kitalálnod, hogy is kéne. Egyébként próbálj haverokat/barátokat szerezni. Egyedül nagyon rossz..
2016. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!