Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám valakinek a...

Hogy tudnám valakinek a telefonszámát kinyomozni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan nincs! Mindenre van megoldás.
2016. ápr. 21. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz

Mondj valami támpontot. Ki az, honnan ismered, stb

2016. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De h lehet kideríteni?
2016. ápr. 21. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
mondom... attól függ
2016. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most hiába mondanám el h hol lakik meg ki az ha aztán nem tudna senki segíteni.
2016. ápr. 21. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Így meg pláne nem tud senki
2016. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy nagyon nem mindegy, mit szeretnél. A telefonszám jogsi státusát nem tudom. Érzékeny adatnak gondolnám, de nem vagyok benne biztos. Valószínűleg az.

De még akkor sem szabad préda, ha a használója nem korlátozta a hozzáférhetőségét, nincs titkosítva, esetleg számos helyen közzé is van téve.


Vegyünk egy példát.

A telefonszámom megtalálható, s lekérhető a tudakozótól a nevem is címem ismeretében. De ez nem jelenti azt, hogy te, mint zokniügynök felhívhatsz, hogy vegyek tőled fuszeklit.

Ugyanez a szám szerepel egy virágbolt honlapján, mint tulajdonos elérhetősége. Megint csak nem használhatod arra, hogy Szia, láttalak a buszon, s kiderítettem ki vagy. Randizzunk.


Ugyanúgy, ahogyan a postaládákról sem írogathatod össze a neveket, hogy majd felhasználd valamire.


A nyomozás: Kiről van szó, mi a célod az illetővel? Tudod a nevét, címét, telefonszámát. Felhívod. Mi fog történni?

Jót akarsz neki? Jót akarsz magadnak? Bántani akarod?


Úgy érzem, megadtam a választ a fentiekben.

Ha ő is azt akarja, hogy megtalálható legyen a telefonszáma, akkor tudakozó, ha tőle nem lehet megkérdezni. Vagy hozzá közelálló embertől.

2016. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És mi a tudakozonak a szama?

Meg ha felhívom akkor egyből kapcsolnak engem, vagy meg szamokat kell pötyögnöm és aztán majd?

2016. ápr. 23. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!