Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem idegesítő egy...

Fanni27 kérdése:

Szerintetek nem idegesítő egy kicsit, hogy a szjg-ben Virág olyan butának van beállítva, mint egy ötéves?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem Virágot, de nem létezik ennyire buta ember.

2016. ápr. 23. 21:58
 1/5 anonim válasza:
78%
Sztem nem, mert igy sokkal "izgalmasabb" a történet. Virág oan naon édi.vagyis Virág igy mondaná;)
2016. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaz tényleg nem létezik de volt az a brazilos dolog és a barátnőmnél igaz, de a többi nem
2016. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha olyan butának van beállítva, hogy már hiteltelen. Nagyon kedvelem Virágot, de a valóságban szerintem már rég megbukott volna egy gimnáziumban.
2016. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos karakter, és egy animében például egyáltalán nem tűnne ki (jellegzetes, hogy van egy nagyon hülye szerepelő, akin jókat lehet mosolyogni), de mivel ez egy könyv, ami "veled is megtörténhet"-ként hirdeti magát, irrelis. Szeretem Virágot, félreértés ne essék, de nem. Ő egyszerűen nem lehetne valóságos személy (amennyiben feltételezzük, hogy nincs gumiszobába zárva).
2016. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irreális*
2016. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!