Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltok ha itt...

Ti hogyan reagáltok ha itt gyk-n felcsesz valaki titeket?

Figyelt kérdés
Én annak a híve vagyok hogy nem nekitámadunk az illetőnek, mert ezen ő csak röhögni fog, és elismerjük tudat alatt, hogy igaza van. Viszont így meg bennünk marad a feszültség. Ti hogyan reagáltok, vagy hogyan szoktátok levezetni az idegességet?

2016. febr. 29. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én általában 1-2 válasszal lerendezem az ilyen veszekedő/provokáló embereket (nagyon primitíveknek egyáltalán nem válaszolok), aztán hagyom, hogy mérgelődjenek magukban, meg gondoljanak amit akarnak :) Ha tovább írogatnak, letiltom őket.
2016. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például meglepődnék. Itt senki nem elég ahhoz, hogy "felcsesszen". Feszültség? Egy ócska weboldal meg néhány hülyegyerek miatt? Ugyan már! Itt vezetem le a feszültséget. :)
2016. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Okos eneged szamár szenved, ennyi
2016. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, az összes válasz jogos:)
2016. febr. 29. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egy elég ügyes ember lenne.

Te itt szoktál idegeskedni?

Minek?

2016. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az állatkertben a majonketrec szomszédságában egy kávé és süti mellett beszélget két idős úr az élet dolgairól. Egyszer csak mit ad isten, az egyik majom hangosan sivalkodni kezd, a sütit nézi, vicsorít, majd egy köp egy nagyot. Éppen eltalálja a süteményt.

Az egyik kisöreg felpattan, és kiabálni kezd, hogy ez mégis hallatlan, ez tűrhetetlen, hol a gondozó, hívják ide az igazgatót...

A másik csitítja:

- Te! Ez csak egy majom!

2016. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nézőpontok, vélemények, tapasztalatok eltérőek. Azért, mert valaki máshogy lát valamit, mint én, még nem fogom bosszantani magam. Nem családtagom, hogy együtt éljek vele, nem is munkatársam, hogy el kelljen viselnem, akkor pedig miért akadnék ki?!
2016. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1-2 válaszban próbálok normális véleményt adni. Ha valaki hülye, azt meg otthagyom. Engem igazából csak a kamu kérdések, meg provokátorok zavarnak. Mert elkezd az ember válaszolni nekik, aztán rájön hogy csak időpazarlás.


Ha nagyon agyf..sz dolgot olvasok, akkor inkább kilépek és kész. Annyit nem ér egy ismeretlen kommentelő hogy idegeskedjek miatta.


Ráadásul a feszültség, idegesség nem egy olyan dolog mint a villám, hogy le kell csapnia valahova. Két mély levegő, és tovább lehet lépni rajta.

2016. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon felidegesített amikor először próbáltak oltogatni, de ha már ti ilyen nyugodtan szoktátok kezelni a dolgot, akkor megpróbálom legközelebb én is.
2016. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!