Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit és mit...

Szerintetek mennyit és mit fognak változtatni Yorick-on?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ,mert Yorick megtetszett ,majd mikor láttam ,hogy újítják ,egy kicsit megijedtem. A kinézet nem lényeg ,hogy változtatják ,de a képességek... Nekem nagyon bejött ,hogy csak szellemeket idéz :/

2016. ápr. 25. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
jó lesz ha már reworkolik... az egyik legunalmasabb champ a játékban ráadásul megjelenés óta op ahogy van, de mivel senki nem játssza azóta sem ezért nem is foglalkoznak vele xD
2016. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érdekes lenne, ha jobban tudná irányítani a megidézett lényeit, esetleg külön képességeket is kaphatnának valamilyen formában, de riot-ot ismerve valszeg nem fognak ilyen merész kitet adni neki. Eddigi tapaszztalatok alapján tartózkodnak az ilyen több karaktert szimultán irányitós (rts-es) dolgoktól. Malzahar reworkje is elég furának tűnik a voidling-jaival, de meglátjuk.
2016. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Amíg a minionok működésénél nem bonyolultabb, addig szerintem még belefér a rendszerbe (így Malzahar voidling-jei is), de ennél RTS-szerűbbé tenni a dolgokat igazából visszalépés lenne design-ban, nem pedig előremutató dolog (ti. a MOBA sok szempontból amiatt vált önálló zsánerré, hogy megszabadult sok RTS elemtől, ami szükséges volt, azt pedig más formában integrálta).
2016. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak beleférne egy két ilyen "Beast Master" karakter is és yorick karaktere alkalmas lenne erre. Miért ne lehetne csak pár ilyen karakter egy moba-ban? Mondjuk azt elhiszem, hogy nehéz lenne egy ilyen karakter balance-olni, de hát semmi sem lehetetlen.
2016. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Akkor ha jól szűrtem le ,akkor a képességek kb maradnak ugyanazok kisebb/nagyobb változtatással :D
2016. ápr. 27. 21:37
 6/10 anonim válasza:
Öhm... mi most csak spekuláltunk; korábbi design döntésekre alapozva mondtunk véleményt, meg hogy mit szeretnénk látni, de ez csak ennyi volt, nem több.
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom... De attól függetlenül a ti verziótok is lehetséges nem? :D
2016. ápr. 28. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
A reworkoknél a karakter jellegzetességeit azért meg szokták tartani, szóval ez a szellem idézgetés meg fog maradni valamilyen formában valszeg, de konkrétumokat majd csak valamikor a mage ubdate után fogunk kapni leghamarabb.
2016. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tuti a Q-ja valami skillshot lesz :D még biztos kap valami cc-t is
2016. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat ^^
2016. ápr. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!