Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ciki történeteket, ami...

Tudtok ciki történeteket, ami veletek, vagy mással történt meg?

Figyelt kérdés

Velem mondjuk az történt egyszer, hogy álmomban a hugival verekedtem, és az nap éjjel pont velem aludt, és én meg folytogatni kezdtem, a nyakánál fogva, ő szegény meg csak sírt, de átkozott is, hogy" maradjál már, hallod, keljél már fel"! :D

Reggelre meg már nem is szólt hozzám, mikor elmesélte, hogy mi "műveltem az éjjel. :D

Hasonló történetek???



2016. ápr. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló, csak én a nővéremnek húztam be egyet.
2016. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Durva lehetett. 😂😂 mások még?? 😂😂
2016. ápr. 25. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyanyáméknál lemásztam az ágyról, mert álmomban azt hittem, hogy megyek az OTP-be és épp átszelem a teret a városközpontban. Akkor ébredtem fel, amikor fejjel előre lecsúsztam és az arcom a hideg parkettával találkozott. :)
2016. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra emlékszem, hogy azon a sötét éjelen a süvítő szél vágta ki a szoba ablakát, szilánkokká törve a komoran álló szürke üveget, melyen minden naplemente után a hold világította meg a tükröződő halovány emlékeket. Azokat a szürke és elveszett emlékeket verte vissza a pislákoló fénysugár, melyeket magába zárt a vak tűz, a perzselő tűz, mely a mécsesében emésztette meg saját keserű sorsát, önmaga börtönében.

A szél jajveszékelését és az elviselhetelen éles nyikorgást csak a szúrt sebek enyhítették, melyeket a húsba mélyen vágódó éles üvegcserepek hasítottak fel. Az ezüst könnycsepeket és a néma visítást a patakokban zúduló vér mosta el. A kétségbeesett jajgatást már az amorf és deformált hörgés erősítette tovább. A hamvak és pusztaság helyett a csend uralkodik immár. Birodalmában maga mögött hagyva a halált és holttesteket. A léptek csak csendesednek. Nincs más a mészárszéken, csak a puszta halál és a örök magány.

2016. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es, ezt miben olvastad..? :D
2016. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hangok voltak...ők szóltak és suttogták...
2016. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
😁😁😁😁
2016. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!