Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg?

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben megismerkedtem egy fiúval aki, túl kedves, kb 1 hónapja ismerjük egymás(egy iskolába járunk) de tegnap este rámírt hogy nincs e kedvem átmenni hozzájuk és ha kedvem van ott is aludjatok... Személy szerint hirtelen sok volt így nemet mondtam de azóta is minden nap felajánlja hogy menjek át hozzájuk. Vélemény?



2016. ápr. 25. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meleg vagy, és akár készen állsz egy kapcsolatra vele, akkor menj.
2016. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kíváncsiság képen menj át egyszer, figyeld meg, mit csinál, megkínál vagy mit ajánl(programot). A viselkedéséből lesz kiszűrhető lesz...
2016. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tegnap írt rád először azzal a kéréssel, hogy menj át, és azóta MINDEN NAP felhozza a dolgot? AZÓTA 1 nap telt el, hogy a jóédesbe írod mégis, hogy azóta minden nap felajánlja?


kicsit sántít...

2016. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát tegnap meg tagnap előtt, de már ma is megemlítette. Nemmelesleg nem vagyok meleg(vagy legalább is nem tartom magam annak csak kíváncsi vagyok hogy vajon ő az lehet e.

Mert önmagában nem vagyok egy homofób tehát nem ítélem el őket, csak olyan hírtelen jött a kérdése hogy felvetődött bennem.

2016. ápr. 26. 16:18
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem menj át hozzá és derítsd ki, de semmiképpen ne mondd el ezt az osztályba, mert akkor el kezdenék ezzel piszkálni és az nagyon rosszul esne neki.

2016. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jaja menj át hozzá és igen ahogy előttem irkát figyeld de nem kell egyből roszra gondolni lehet csak barátkozni akar

és az osztályban ne mondj másnak ezzel kapcsolatba semmit mert a gyerekek gonoszak tudnak lenni meg hallotam már olyat hogy rendszeresen megvertek valakit mert azt hitték meleg viggyáz mit mondasz és hogy kinek.

és ha mégis be probálkozik egyszerüen mondaszt neki hogy ha te nem akarod hogy te nem vagy olyan de minden féleképpen kedvesen. nem fog bántani ne félj :)

2016. ápr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
előző vagyok ez lemaradt 19/f
2016. ápr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja amugy vigyázz ha bizolbenne akkor nyugodtan menj át hozzá de ha nem akkor vigyázz ezzel végülis veszélyes hely a világ inkább te hivd át őt magatokhoz amikor otthon vannak a szüleid tudod fő a biztonság
2016. ápr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De amúgy nem kell félni, a melegektől, mert nem bántanak (csak sokan azt hiszik), sokszor teljesen normálisak és kedvesek tudnak lenni
2016. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!