Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanuljak stewardessnek?

Tanuljak stewardessnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, középiskolás,van egy b2 angol nyelvvizsgám, még van 2 évem a gimiből. Ha úgy döntök hogy légiutas kísérő szeretnék lenni, hol kell tanulnom? Milyen követelményeknek kell megfelelni? (nyelvismeret, kinézet stb.) Sok helyen azt olvasom hogy nem éri meg ennek lenni. Én imádok utazni, bár még sosem ültem repülőn. Minden HITELES vélemény érdekel a témával kapcsolatban. Az sem lenne baj ha levélben tudnék beszélni egy stewardessel.

2016. ápr. 26. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Sokat keresnek, de nagyon drága ki tanulni....
2016. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Ennek nem kell tanulni, mert ha megfelelsz a nyílt napon a feltételeknek, a cég fog kiképezni egy rövidebb trainingen. :) Ezeknek a stewardess tanfolyamoknak semmi értelme, mert utána ugyanúgy végig kell csinálnod a céges traininget és kidobsz rá egy csomó pénzt. Angolban annyi az elvárás, hogy tudj társalgási szinten beszélni. Külsőleg látható helyen ne legyen rajtad tetoválás és igényes legyél. Nem kell modell külső. :)Már a magasságot sem nézik annyira, nálunk van aki 160 körüli. Úszni tudni kell, de ez szintén nem egy nagy elvárás. :)

Szerintem egyébként megéri, főleg, hogy van amikor alig dolgozunk és elég sokat keresünk vele alkalmazotti viszonyhoz képest.

2016. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!