Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkodom, hova tanulja...

Sara542 kérdése:

Azon gondolkodom, hova tanuljak tovább majd. Valszeg vagy az Erzsébet Királyné szakközépiskolába, vagy a Modell divatiskolába, vagypedig a Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola, és Szakiskolába. Milyenek ezek az iskolák?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanulók bennük? és a tanárok? Vélemények? A válaszotokat előre is köszönöm.

2016. márc. 31. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Minden iskola egyforma.
2016. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,és én főképp itt arra vagyok kiváncsi,milyen a képzés,stb. Erre nem kaptam választ...
2016. márc. 31. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Előző válaszoló vagyok.

Az a baj a kérdéseddel, hogy

1. Túl hosszú,

2. Nagyon kis célcsoportot érint; kevés ember tud rá itt válaszolni,

3. Mivel már eltelt öt nap a kérdésed kiírása óta és senki le se szarja, valószínűleg már nem is nagyon fogsz választ kapni.

4. Minden iskola egyforma.


Természetesen nem teljesen egyformák, de nagy vonalakban megegyeznek a tulajdonságaik, gondolunk itt a színvonalra, tanárok milyenségére, felszerelésre, tisztaságra. Vettem a fáradságot és helyetted utánanéztem az iskoláknak.

Ne nevettesd ki magad. Keress még egy párat, hátha találsz olyat, ami nem, vagy kevésbé lehet időpocsékolás.

Sok sikert.

2016. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én erre a válaszra annyit mondok,hogy szánalmas,van amilyik válaszomra 20-An válaszoltak,témátol fugg,es ha ennel ertelmesebb hozzafuzesed nincs,szevassz. Kosz h utana neztel;)
2016. ápr. 7. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azért nem mondanám hogy minden iskola egyforma mert vannak különbségek:D menj be valami szakképző iskolába utána meg egy jó hírű szakközépbe:D le fog esni az állad:D
2016. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Varga ezek közül a legjobb! Én is oda megyek:) 14/L
2016. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!