Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Balesetem volt egy hónapja, bicikli kontra autó. Én voltam bringával. Most kaptam egy telefonhívást egy angol cégtől, hogy az autó bérelt autó volt és megkaptam-e már a cirka 350 Fontos számlát, mert hogy balesetet okoztam. Be tudják vasalni rajtam?

Az autónak a tükre tört, nekem meg izomzúzódásom lett. Egyikünk sem ismerte el a hibásságot és mivel nem ömlött a vér, megadtuk egymásnak az elérhetőségünket, személyi adatainkat és továbbléptünk.. Most viszont itt van ez a hívás.. Kiderült hogy bérelt kocsiról van szó. Én elhajtottam az ügyintézőt, ő meg közölte hogy akkor majd mennek a behajtók. Kérem csak olyanok írjanak akiknek van ebben tapasztalatuk. Köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, bérelt autó, károkozás

2016. ápr. 26. 19:11  Privát üzenet  

A válaszok
Itthon baleseteztél?? Miert fontban van a számla?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2016. ápr. 26. 19:24 Privát üzenet

Ha nem ismered el a felelősségedet, nem tudják bevasalni, be kell bizonyítaniuk, hogy a te hibádból történt az ütközés. Kérdés, van-e térfigyelő kamerás felvétel, ami bármelyik fél igazát igazolja? Ha nincs, akkor nincs bizonyítható alapja sem a követelésnek, ezt a követeléskezelővel is közölheted.

Az izomhúzódással voltál-e orvosnál, ez is kérdés? Ha igen, akkor ennek a leletét is előveheted. Személyi sérülésnél úgy tudom, rendőrt kellett volna hívni, ezt elmulasztották.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2016. ápr. 26. 19:26 Privát üzenet
Ehhez az eljáráshoz több hivatalos szerv és okirat kell , mivel nincsenek ez csak kezdő próbálkozás amit hagyj figyelmen kívül .

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2016. ápr. 26. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat! Írországban történt, az autó tulajdonosa pedig egy angol cég. Igen, valszeg hiba volt h nem hívtunk rendőrt. A doki mondta az izomzúzódást, mert pár nappal később elmentem megnézetni magam. Térfigyelő sztem nem volt ott, de amennyire tudom ilyen piti dolgok miatt nem keresik ki a felvételeket, legfeljebb súlyos pénzekért. De azért legjobban azon akadtam ki hogy mekkora összegre próbálnak levenni egy törött tükör miatt (nem luxusautó volt).. Miközben elvileg biztosítva vannak..

# 4/8Időpont 2016. ápr. 26. 19:51 Privát üzenet
Mi lett végül?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2016. máj. 13. 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Probalkoztak ujrahivni de nem vettem fel. Aztan atadtak az Ir kepviseletuknek a dolgot, akiket mar felvettem es megmondtam nekik hogy nem en voltam a hibas ezert nonszensznek tartom a dolgot. Azt mondtak atadjak a jogi osztalynak a dolgot, mondtam hogy oke. Szerintem a jogi osztalyon kirohogik oket, hisz semmi papir nem lett irva. Azert kivancsi vagyok fognak-e meg probalkozni.. :)

# 6/8Időpont 2016. máj. 24. 15:01 Privát üzenet
Na mi lett a vége? :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2016. máj. 31. 23:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:) Eltuntek.. Sztem csak probalkoztak hatha befosok es fizetek..

# 8/8Időpont 2016. júl. 6. 15:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Biciklisnadrág alá milyen alsónemüt vesztek fel? Milyen anyagut? Láttam hogy lehet kapni biciklis tangát. Előnyösebb mint pl. a boxer vagy a slip?
Bicikli váz készitése házilag?
Mi volt Salah Abdeslam szerepe a parizsi merenyletekben? Azt tudom, o berelt autokat, lakast, fuvarozott, tehat nyakig benne van, de vajon a tamadasban benne volt?
Ha egy jegyet veszek karcagról szolnokra akkor a jegyet lehet kérni ugyan azon pénztárnál szolnokról ceglédre hogy ne keljen szolnokon külön pénztárhoz menni miatta?
Kecskeméten hol, vagy milyen magyar internetes oldalon tudok bicycle quicksilver kártyát rendelni? Csak quicksilver jó
Bicikli vázat hol fóliáznak Budapesten?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!