Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Balesetem volt egy hónapja,...

Balesetem volt egy hónapja, bicikli kontra autó. Én voltam bringával. Most kaptam egy telefonhívást egy angol cégtől, hogy az autó bérelt autó volt és megkaptam-e már a cirka 350 Fontos számlát, mert hogy balesetet okoztam. Be tudják vasalni rajtam?

Figyelt kérdés
Az autónak a tükre tört, nekem meg izomzúzódásom lett. Egyikünk sem ismerte el a hibásságot és mivel nem ömlött a vér, megadtuk egymásnak az elérhetőségünket, személyi adatainkat és továbbléptünk.. Most viszont itt van ez a hívás.. Kiderült hogy bérelt kocsiról van szó. Én elhajtottam az ügyintézőt, ő meg közölte hogy akkor majd mennek a behajtók. Kérem csak olyanok írjanak akiknek van ebben tapasztalatuk. Köszönöm.

#baleset #károkozás #bérelt autó
2016. ápr. 26. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Itthon baleseteztél?? Miert fontban van a számla?
2016. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismered el a felelősségedet, nem tudják bevasalni, be kell bizonyítaniuk, hogy a te hibádból történt az ütközés. Kérdés, van-e térfigyelő kamerás felvétel, ami bármelyik fél igazát igazolja? Ha nincs, akkor nincs bizonyítható alapja sem a követelésnek, ezt a követeléskezelővel is közölheted.


Az izomhúzódással voltál-e orvosnál, ez is kérdés? Ha igen, akkor ennek a leletét is előveheted. Személyi sérülésnél úgy tudom, rendőrt kellett volna hívni, ezt elmulasztották.

2016. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ehhez az eljáráshoz több hivatalos szerv és okirat kell , mivel nincsenek ez csak kezdő próbálkozás amit hagyj figyelmen kívül .
2016. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Írországban történt, az autó tulajdonosa pedig egy angol cég. Igen, valszeg hiba volt h nem hívtunk rendőrt. A doki mondta az izomzúzódást, mert pár nappal később elmentem megnézetni magam. Térfigyelő sztem nem volt ott, de amennyire tudom ilyen piti dolgok miatt nem keresik ki a felvételeket, legfeljebb súlyos pénzekért. De azért legjobban azon akadtam ki hogy mekkora összegre próbálnak levenni egy törött tükör miatt (nem luxusautó volt).. Miközben elvileg biztosítva vannak..
2016. ápr. 26. 19:51
 5/8 anonim válasza:
Mi lett végül?
2016. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Probalkoztak ujrahivni de nem vettem fel. Aztan atadtak az Ir kepviseletuknek a dolgot, akiket mar felvettem es megmondtam nekik hogy nem en voltam a hibas ezert nonszensznek tartom a dolgot. Azt mondtak atadjak a jogi osztalynak a dolgot, mondtam hogy oke. Szerintem a jogi osztalyon kirohogik oket, hisz semmi papir nem lett irva. Azert kivancsi vagyok fognak-e meg probalkozni.. :)
2016. máj. 24. 15:01
 7/8 anonim válasza:
Na mi lett a vége? :)
2016. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Eltuntek.. Sztem csak probalkoztak hatha befosok es fizetek..
2016. júl. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!