Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről/kiről írjak töri beadandót?

Miről/kiről írjak töri beadandót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h csütörtökre kell töriből beadandót írni (3-4 oldalasat) a 14. századtól a 18.-ig. Tehát nagyon sok mindenből választhatnék, de ez a gond h fogalmam sincs h kiről írjak. Ha tehetném Sissi-ről írnék (kedvenc történelmi személyem) de ő a 19. században élt... Tudnátok nekem ötleteket írni h kiről írjak? (olyan történelmi személyt keresek aki igazándiból "hősnek" mondható) =)

2016. ápr. 26. 19:38
 1/2 anonim válasza:

Marie Antoanett (nem biztos hogy igy irjak helyesen). Van egy nagyon jo filmrola ugyanezzel a címmel persze a története ki van szinazva de a helyszín, kosztumok minden csodás.

Egyebkent nekem is nagyonnagy kedvencem Sissi. :)

2016. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos be kellett adnom valami anyagot már tegnapra de Marie Antonietta tényleg nagyon jó ötlet volt... hallottam a filmről, meg is akartam nézni mert szeretem a kosztümös filmeket, de ez nem jutott eszembe, úgyhogy Vasco da Gamáról írtam. De köszönöm a választ! ^^
2016. ápr. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!