Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok II. Erzsébett...

Ti találkoztatok II. Erzsébettel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Láttátok már élőben őt? Esetleg valaki beszélt vele?


A trónörökös gyakran jár Erdélybe, ezért vele többször is találkoztam (szomszédos birtokok miatt).

Egyszer szívesen találkoznék a Királynővel is.


Olvastam már olyat az interneten, hogy vannak, akik levelet írnak neki, szerintetek van értelme egy egyszerű levelet írni neki?


Kérlek, csak komoly választ adjatok :)



2016. ápr. 26. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én csak az elsővel találkoztam, még kislány korában. Olyan kis cuki ennivaló kislány volt.
2017. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem annyi levelet írnak neki, hogy nem sok rá az esély, hogy válaszoljon, hacssak nem felkelted a figyelmét valamivel, pl h haldokolsz és az egyetlen kívánságod hogy találkozz vele vagy vmi. Amúgy én nem találkoztam vele, egyszer futóba láttam amikor elmentem a királynő "szülinapi bulija", a trooping the colour mellett.
2017. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!