Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kevésbé...

Mit tegyek, hogy kevésbé izzadjak?

Figyelt kérdés

Csak az utóbbi időben kezdődött, h a szokottnál többet izzadok, és ez zavar a mindennapi életben. Rádaásul olyankor is jön az izzadságfolt a hónaljamra, ha amúgy viszonylag hűvös van és a kézfejem még fázik is... És nem csak sport közben, hanem amikor egyhelyben ülök, akkor is.

Azt olvastam, ami a normálisnál többet izzad, az beteg és forduljon bőrgyógyászhoz, és botoxozni fogják, de én azért annyira nem érzem durvának az esetem, mert végül is nem folyik rólam a víz, csak a hónaljam izzad folyton.

Ha több folyadékot iszom az jó? Vagy miket kéne ennem? Újabban hízókúrába kezdtem, az lehet oka, h mostanában többet eszem?

Valakii segítsen, mit csináljak, nagyon zavar :'(



2016. ápr. 27. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy használok rendesen dezodort, reggel golyósat + parfümöt, tesiórákra meg fújósat viszek.

16/L

2016. ápr. 27. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is simán ilyennel születtem, én sem tudom szabályozni. Esetleg ha sportolnál? Kiadnád a stresszt...Nekem mondjuk nem vált be. :D Vagy szauna?
2016. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, de amúgy sem vagyok kimondottan stresszes.
2016. ápr. 27. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen kis cuccot amit beleraksz a felsődbe és elnyeli az izzadtságot.


Egyébként nem értem miért baj ha valaki izzad, sokkalta büdösebbek azok a cuccok amiket az emberek magukra fújnak

2016. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért olyannal még nem találkoztam :D Számomra azok jó illatúak, főleg a parfüm, de a foltot az sem tűnteti el.

Milyen kis cuccra gondolsz?

2016. ápr. 27. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Hónalj párnára gondoltam

[link]


Egyébként nem magával a szaggal van bajom, hanem a töménységgel. 1 méterről még jó illatú, fél méternél még tűrhető, de minél közelebb megyek annál jobban zavar

2016. ápr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is küzdöttem ezzel a problémával. Ennek általában hormonális, ill. stressz okai vannak. Nekem csak egy termék szüntette meg, a gyógyszertárakban kapható Vichy zöld tetejű golyós dezodor.

Ha ez sem segít akkor irány a vérvétel

2016. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!