Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Job Force tapasztalatok?...

Job Force tapasztalatok? Mennyi a belépési díj? Stb.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 05:55
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én dolgoztam náluk igazából korrektek.Viszont nagyon kevés munkát kaptam náluk..és néha csúnyán beszéltek velem..de semmi komolyabb :)
2016. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szemét banda.

Én a jó fogáson találtam meg a hirdetésüket ( [link] ahol árufeltöltőként 700-806 forintos, kasszásként 800-1560 forintos órabért kínáltak. Pénztárosnak jelentkeztem, múlt héten jött a szerződés, és kiderült, hogy becsaptak. A szerződésben ugyanis nem kasszásként, hanem árufeltöltőként akarnak foglalkoztatni (ez még nem lenne nagy baj, mert írtam, hogy ez is érdekel, ha nincs más).

ÉS A SZERZŐDÉSBEN KISEBB BÉRT ÍRTAK, MINT A HIRDETÉSÜKBEN!!! 700-806 forint helyett 650 forintot és még 2 %-ot le akarnak pluszba vonni, amiről korábban nem volt szó!

A tüdőszűrő kifizetését is el akarták summantani, de mikor időpontot néztem a kórház oldalán, ott írták, hogy ezt a munkáltató KÖTELES kifizetni számla ellenében (gondolom a többség ezt nem tudja és így be tudják csapni).

Erre a nyárra már nem akarok más munkát keresni, de egy biztos: soha többet Job force!!!

2016. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előbb elgépeltem a linket: [link]
2016. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!