Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csepeli Euroform Szerszámgyá...

A csepeli Euroform Szerszámgyártó Kft. Jó munkahely, személyes tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy az euroform az milyen munkahely, személyes tapasztalatok, vélemények?


Én azt hallotam hogy sokszor cserélődnek az emberek és hogy szinte mindig heti 7 napot dolgoznak 8 órában 2 műszakban.



2016. márc. 29. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó hely,korszerű gépek,mindíg megfelelő szerszámok, kulturált környezet,teljesen bejelentett munkaviszony.
2016. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Ez nagyon jól hangzik.

De akkor miért menekülnek onnan is az emberek? :S

2016. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta neked hogy menekülnek?-az egyik leg stabilabb cég,csak azok mennek el akik külföldre mennek, de azok sem menekülnek!
2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Hát az ember néha hal ezt-azt olyan emberektől akik ott dolgoztak, gondolom te valamelyik ott dolgozó melós vagy és védeni próbálod a munkahelyed, ez a kérdés azért készült hogy az ember mindent megtudjon a munkahelyről, őszintén, tabuk nélkül.


Majd valamelyik nap bemegyek és körbe néznek ha behívnak egy személyes interjúra és akkor majd leírom a véleményem.

2016. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nem ajánlom itt dolgozom, ígérnek szépet és jót az interjún, felvesznek és utána pedig be sem tartják azt amit megbeszéltünk, amint oda kerülsz hogy bent dolgozz pedig van egy idegesítő kolléga [Technologús] akit többen is nagyon nem kedvelnek és miatta már többen is felmondtak mert az agyukra megy az öreg...
2016. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ki? a Miki bácsi?
2016. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

A B.Józsi az,


Amúgy meg azt nem értem hogy miért mondják azt interjún hogy cafetériát pluszba kapod a fizud mellé, pedig nem így van a bruttódból vonják le... mekkora átbaszás, interjún simán a szemedbe hazudnak, tudom mert ott dolgoztam, vagy kérdezzétek meg a kollégákat, lehet csalnak valamivel vagy nem értem. hihetetlen hogy nem lehet találni már egy olyan munkahelyet ahol minden normális a megegyezetten működik, ők bezzeg azt várják el hogy egyenes legyek, nah mind1 ez Magyarország...


ui:

Ezt mondták aztán a kollégák mondják hogy nem igaz, "+ 3 hónap próbaidő után 30000 forint/hó összegű cafeteria a béren felül."


Üdv: Egy CNC-s

2016. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nektek csak a cafetéria számit? nektek az smafu hogy a legkorszerübb gépeken, jól felszerelt üzemben,kiváló szerszámozottsággal, hibátlan programokkal dolgozhattok?

Nektek nem számít semmit a szakmai hiúság, hogy az ország egyik legmodernebb cégénél dolgozhattok?-öreg céencés

2016. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az itt válaszolók valamelyike esetleg meg tudná mondani, hogy a tervezéshez milyen CAD rendszert használnak az Euroformnál?
2016. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
valamikor még a euklid-t (fonetikusan írom) aztán hogy most mit azt nem tudom, de gondolom a lehető leg korszerübbet
2016. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!