Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mit tegyek, ha nem vagyok megelégedve magammal sem testileg, sem lelkileg? Utálom magam.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 165cm és 58kg. Soha nem voltam vékony és ez mindíg is zavart, de az utóbbi 1-2évben ez nagyon felerősödött. Az osztálytársaim bántanak a stílusom miatt is (Rocker vagyok). Kifigurázzak a számomra fontos embereket, és leszarozzák a zenéket amiket hallgatok(számomra nagyon fontosak a szeretteim és a zene). Nagyon sok fájdalmat okoznak ezzel. Elváltak a szüleim, és nagyon rosszul esik. 2 hónapja láttam ahogy egy hév elüt egy lányt, és egyszerüen nem tudom feldolgozni. Kb másfél éve vágtam magam rendszeresen, de idén megfogadtam, hogy nem teszem. Igaz, nem sikerült megtartani a fogadalmat, de lényegesen kevesebb vágás van a karomon/lábamon. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, kihez forduljak. És előre is köszönöm, ha válaszolsz! Sokat jelent! És arra szeretnék kérni mindenkit aki elolvassa, hogy ne ítéljen el azonnal! Képzelje magát a helyzetembe, lássa kicsit az én szememmel a világot, és csak utánna mondjon véleményt!

2016. ápr. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
elsősorban menj el minél hamarabb orvoshoz és kezeltesd az agyad mert nem vagy teljesen ép elméjű ez már egész biztos.... és ha az sem segít akkor 1 jó tanács ne vízszintesen vágd az ereidet hanem függőlegesen csakhogy sikeres is legyen a dolog :)
2016. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem a diákigazolványod tokján van egy telefonszám, amit a hozzád hasonló krízisben lévő fiatalok felhívhatnak, asszem ingyen. Hívd fel őket, segítenek :) És merem állítani, hogy hasznosabb tanácsot kaphatsz, hisz szakemberek vannak a vonal túlsó oldalán. Szakemberek akik sok hozzád hasonló fiatalon segítettek már. :)

Nekem se volt könnyű tinédzser korom, de a szeretteim mindig mellettem voltak :)

2016. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval.

Ne félj!Nem vagy elmebajos!Csak egy elkeseregdett tini akinek tényleg szüksége lenne segítségre.Vannak akik könnyebben és vannak akik nehezebben vészelik át a felnőtté válás időszakát.

De hidd el!Tényleg nem itt kéne segítséget kérned mert sok vipera arra vár,hogy kit lehetne megmarni mert a nyomorult életüket csak így tudják elviselni ha arc nélkül beszólogatnak.

Pontosan ez a helyzet a csúfolódó osztálytársakkal.Hidd el ők is legalább annyira bizonytalanok mint te.Csak ők így próbálják leplezni.Másokat bántanak gúnyolnak,hogy nehogy őket bántsák.

Remélhetőleg van az iskolában pszichológus.

Keresd fel.Remélem tud neked segíteni.

2016. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :) Voltam már pszichológusnál :) Csak nem segített túlzottan sokat :/
2016. ápr. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!