Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szakma...

Szerintetek melyik szakma lenne izgalmasabb? (Bőv. Lent).

Figyelt kérdés

Őszintén szólva még messze állok a felsőoktatásról, (17 vagyok) de már évek óta foglalkoztat a kérdés, hogy mi legyen a későbbiekben a hivatásom. Két dolog van ami nagyon érdekel ez az építészet, és a filmipar, (valószínűleg nem itthon fogok majd tanulni). És érdekelne a véleményetek, hogy ti melyiket csinálnátok szívesebben, és ha tudjátok azt is írjátok meg légyszíves, hogy miért.

Válaszaitokat előre is köszönöm :).



2016. máj. 1. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én is szerettem volna filmes lenni,

de ezzel kapcsolatban igazából CSAK egy dolgot kell tudnod:

Ha van ismerősöd a filmiparban, akkor mindenképpen megéri azt tanulni, ha nincs, akkor válassz mást, mert csekély az esélye, hogy bármi legyen a dologból.


Szóval a helyedben az építészetet választanám, ha nincs rokonod, vagy ismerősöd aki be tud ajánlani majd valahova.

2016. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!