Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakma lehet ez egyálta...

Miss.cs kérdése:

Milyen szakma lehet ez egyáltalán létezik-e ez itthon?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok az amazonokról ,az olyan afrikai népekről melyek még a középkor európai embere előtt járnak.Arról van tudomásom hogy van olyan fajta hmmm... nem is tudom talán munka,hobbi vagy szak fogalmam nincs ....na a lényeg ,hogy tanult emberek ezen vidékekre látogatnak és tanulmányozzák a környezetet,majd megállapításaikat leírják és az eseményeket melyek az út során estek velük rögzítik,dokumentálják .Ami leginkább hajaz erre az ágazatra az az antropológia szerintem legalábbis... én csak ezt találtam . :) de ezzel csak az a bajom hogy ez nem teljesen csak az ,mert többnyire egy adott ország (ált. saját haza) múltját és népszokásaikat tan. nekem ez jött le . kíváncsi vagyok a ti véleményetekre ....

2016. márc. 12. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,az antropológia foglalkozik ezzel.de ide sorolhatóak még a néprajzkutatók is.
2016. márc. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!