Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebbe...

Szerintetek melyik a legszebben megrajzolt anime? Nekem általában a grafika nagyon fontos az animékben.

Figyelt kérdés

Nem számít a témája(ha lehet ne shounen fight...)

Ilyenek pl.: OreGairu, Sao(ebben sztem csak a grafika jó), Guilty Crown, Another, Fate/Zero, Yamada-kun to 7-nin no majo, Campione, Attack on Titan...



2016. máj. 1. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a grafika másodlagos, szeretem ha szép, de nem ez a legfontosabb.
2016. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Shigatsu wa kimi no uso

Uta no prince sama

Hiyokoi

Anohana

Free

K

Haikyuu

Sakurasou no pet no kanojo

Love live

5centimeter per second

2016. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Amúgy én is szépnek tartom a Fate/Zero animét, továbbá a Death Parade, Barakamon, Seirei no Moribito, Guin Saga, Ore Monogatari!!, Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Mobile Suit Gundam 00, Katanagatari mert olyan kis külöleges, Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 1. évada is valami elképesztően jól nézki, Charlotte, Shingeki no Bahamut: Genesis stb...


Más a retro-t tartja szépnek, vagy csak az egyedieket ami nem tucatgrafika.

2016. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fat/Stay Night UBW egyértelműen a leglátványosabb anime ami valaha készült.


Kaze Tachinu: Elképesztő részletesség és szinte effektek/cgi nélkül. Szerintem Miyazaki legjobbja.


Személyes kedvenc az End of Evangelion, amiben nagyon szép és művészi de egyszerre groteszk ábrázolások vannak. Igen nagy teljesítmény, főleg ha figyelembe vesszük hogy mikor készült. (csak érdemes beszerezni a remastered verziót, mert a legtöbb amit találni lehet ócska 360p-s)

2016. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Fate Stay Night, bocsi lemaradt egy betű
2016. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ööö, az UBW mi lenne pontosan?
2016. máj. 1. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan átlagosnak tartják a grafikáját a Tasogare otome x Amnesia-nak, de nekem nagyon tetszett, grafika terén ez lett a kedvencem.
2016. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul, csodálkozom is, hogy még senki nem írta.😃
2016. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Tokyo Ghoul első évadának tök átlagos grafikája van az élénk színeken kívül, szerintem, az animáció is átlagos. A másodikon pedig láttszik az összecsapottság, bizonyos jelenetek hányingertkeltően vannak meganimálva.


Az UBW szerintem is a leglátványosabb, de úgy alapból az Ufotable álltal készített animék unblock, jó sokat költenek a grafikára, ilyenek pl még a Kara no Kyoukai filmek.

2016. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!