Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy ha majd egyszer felnövök, szeretni fogom a kávét?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és utálom a kávé ízét, egyszerűen élvezhetetlen a számomra, még rengetek tejjel és cukorral is. Erre meg mindenki azt mondja, hogy csak a felnőttek szeretik, hát én sem vagyok éppen egy kisgyerek. Miért olyan nehéz elfogadni azt, hogy nem mindenki szereti a kávét? Miért kell azért az embert lenézni, mert nem szeret kávézni?

2016. máj. 1. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én gyerekként is szerettem.

Nem baj egyáltalán, ha te nem szereted.

2016. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális, hogy nem gond, ha valaki nem szereti. De többnyire az emberek majdnemhogy megsértődnek ezen, vagy teljesen hülyének néznek.
2016. máj. 1. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezik, hogy szereted a kávét?

Te meg azt mondom, hogy: "kösz, nem kérek olyan vizeletszagú pocsolyát, amit csak a hülyék isznak!"

2016. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezik, hogy kérek-e kávét én azt felelem, hogy nem, köszönöm én nem kávézom. Erre ők állandóan, no de miért nem? Akkor megmondom, hogy mert nem igazán szeretem és akkor jön a többi, hogy még akkor csak egy gyerek vagyok és majd szeretni fogom, ha felnövök egyszer...
2016. máj. 1. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2016. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2016. máj. 1. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam. Nem is egy kislány. Felnőtt nő!


Szerintem ne vedd magadra, amit mondanak. Nem gondolják komolyan.

2016. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!