Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen témáról írnátok egy...

Ti milyen témáról írnátok egy történelem szakdolgozatot a gimnázium végén?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Történelemből? Semmiből, azt utáltam.

Ha lehet nagyon spec. témákból írni, akkor abból.

pl. tudománytörténet, számítógéptörténelem, saját városom történelme. Még esetleg nyelvtörténet.

2016. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De lehet a gyakorikérdések történetéről is, úgyis most lesz 10 éves az oldal. Igaz, csak 10 év alig történelem. Hogyan fejlődött, bővült az oldal, milyen más külföldi hasonló oldalak vannak, milyenek a kommentek (összevetve a külföldi oldalakkal, ott kevesebb/több a troll és az igénytelen kérdés/válasz, stb.) De ebből max. 2-3 oldalt lehetne írni, és kevés a történeti vonatkozása. Bár a külföldi és magyar oldalak kérdéseit/válaszait összevetve szociológiai tanulmány is lehetne.

Jó, ezt inkább ne, de más tudományterülethez érdekes lenne.

2016. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A Harmadik Birodalom
2016. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En arra gondoltam, hogy kiralyok, kiralynok, akikrol sok adat es erdekes tortenet maradt fent

Ilyenrol szoktak?

2016. máj. 2. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Szakdolgozat? Gimi végén? Még nem is hallottam erről...
2016. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!