Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Japán jelekre...

Hogyan tudok Japán jelekre lefordítani egy szöveget?

Figyelt kérdés
hogy van pl egy szavam, hogy szerelem, és ha tudom, hogy az japánul xyzs akkor hogy tudom jelekkel leírni, de géppel?
2010. ápr. 7. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha telepítve van a gépedre a japán nyelvi csomag, akkor Word-ben tudsz kandzsikkal/hiraganákkal/katakanákkal (ezt a 3 írásrendszert használják a japánok) írni, a szöveg beviteli nyelvet kell átállítani japánra. Ha otthon vagy a nyelvben, akkor tudsz kandzsigyökök, vonásszámok alapján is keresni.
2010. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen program, hogy Romaji Translator, azzal lehet! A címet nem tudom, hol van, de ha beírod, könnyen rátalálsz. Csak arra ügyelj, hogy a szótagolás nagyjából olyan legyen, mint a japánoknál. PL: Kutyát vettem Szegeden -> Kutyaato uittemu Segeden.
2010. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de az a para, hogy nekem a jelem van meg, csak nem tudom betűkre lefordítani, hogy felrakjam gépre. Ez lehetséges? O.o De nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2010. ápr. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!