Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet egy szöveget lefordi...

Hol lehet egy szöveget leforditani más nyelvre?

Figyelt kérdés
Vagyis nem szótárt keresek, hanem egy olyan oldalt ahol egy egész szöveget le lehet forditani bármilyen nyelvre.
2009. aug. 24. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]

[link]


nagyobb szöveget is fordítanak de túlzott pontosságot ne várj tőlük

2009. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
pontosan ezzek az internet legjobjai mivel szorol szora forditanak bár most az webforditás nagyon jo let
2009. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne használd ezeket, egy gép képtelen arra, hogy fordítson, hiszen nem érti a szöveget. Ha nem hiszed, próbáld ki úgy, hogy bemásolsz egy idegennyelvű szöveget és elolvasod, mit hozott ki belőle magyarul. Értelmetlen zöldséget. Idegen nyelvre fordítva dettó. A fordításhoz ember kell.
2009. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előttem szóló mondta. Ez maximum arra jó hogyha van egy idegen nyelv akkor azt lefordítja úgy-ahogy magyarra, és abból ki tudod bogarászni hogy miről szól a szöveg. Ha esetleg ezzel akarsz egy fogalmazást megírni az nem fog sikerülni.
2009. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget, nagyon hasznos volt...puszika
2009. aug. 25. 13:59
 6/8 A kérdező kommentje:
amugy nem fogalmazást akartam irni, amire nekem kellett nagyon jó volt és nagyon örülök, hogy vannak segitőkész eberek is ezen a világon és nem annyira passziv mindenki, mint ti ketten
2009. aug. 25. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:

11:50-es vagyok.


Nem passzív vagyok te szerencsétlen, segíteni akartam a tanácsommal, mert ezt sokan nem tudják, és emiatt nagyot lehet szívni...


Az első hozzászóló meg már belinkelte a legjobb fordító oldalakat, azoknál jobb teljesítményű nincs. Mégis honnan kéne tudom hogy mire akarod használni? Azért azt gondoltam jobb ha tudod mire jó, és mire nem!

2009. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22.28-as gonosz passzív vagyok. Na idefigyelj, te kérdező! Bemásoltam neked egy egyszerű angol életrajzi szövegrészletet az első által javasolt "fordítóoldalba". Ez lett belőle magyarul. Szóval számíts rá, hogy ha te egy általad nem ismert idegen nyelvre akarsz lefordíttatni valamit, annak pont ennyi értelme lesz. Téged fog hülyének nézni, aki olvassa, nem engem!!!

"1842-ben a Dickenök csinálták az első utazását amerikai utazásra a feleségével az Egyesült Államokba és Kanadába, egy útra, melyik volt sikeres a rabszolgaság eltörlésének nyújtott támogatása rosszakaratában. Felkérte John Tyler elnököt a Fehér Háznál. Ennél időzítsd Catherine egy másik nővérét, csatlakozott a Dicken háztartáshoz a kisgyermekes családdal való törődésbe hátul távoztak. Házvezetőként, szervezőként, tanácsadóként és barátként maradt velük, amíg a sógora 1870-ben halál."

2009. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!