Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első szál cigarettának milyet...

Első szál cigarettának milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok , sosem buliztam, ittam, dohányoztam. Viszont nagyon rég óta kíváncsi vagyok arra, hogy milyen érzés lehet elszívni egy cigarettát. Sokan visszataszítónak találják a szagát, de nekem valamiért mindig is kifejezetten tetszett. Nálunk senki nem dohányzik, így ha ez kiderülne, nagyon elítélne a családom, viszont egyszer mindenképpen ki akarom próbálni, hogy csak a látvány, a szag meg az egész "feeling" tetszik vagy az is ha én szívom. Hallottam olyat hogy van olyan cigi amelyik erősebb meg van olyan ami kevésbé ezért is tettem fel a kérdést, hogy elsőnek, úgy hogy még sosem dohányoztam milyen márkát válasszak?

2016. máj. 1. 21:14
 1/7 anonim válasza:
Winchesterrel kezdd , mert az gyenge.
2016. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. máj. 1. 21:18
 3/7 anonim válasza:
Ha nem akarsz megfulladni elsőre akkor valami fehér cigit vegyél mert azok a leggyengébbek. Például fehér multifiltert.
2016. máj. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd a legerősebbet, abba tuti belefulladsz és soha többet nem próbálod ki
2016. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beton szofit
2016. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet! Használd ki, hogy még nem volt meg az első, mert amint meglesz, jön a többi és nincs visszaút.
2016. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Annak idején két szálat - hasonló okokból - "letüdőztem". Nagyon rosszul éreztem magam utána ( hányinger, fejfájás, szédülés), ezért úgy döntöttem, hogy nem nekem való.Ráadásul felettébb költséges!!!!
2016. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!