Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek meddig tart egy képregé...

Nektek meddig tart egy képregény oldal rajzolása?

Figyelt kérdés

Nekem kb 3-6 napig attól függően hogy mennyire dolgozom ki, és screentoonozom.

Android tabletet használok, így a ceruza nem érzékeli a nyomás érőseget se, és szerintem másokhoz képest elég lassú vagyok... Igaz a tableten néha 30x is újra kell rajzolni.

(Manga stilusban csinálom, medibang paint ban)


Szerintetek megérne egy digitális rajztábla? Azzal gyorsabb?



2016. máj. 2. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nekem is kb. ennyi idő megrajzolni. :D De én kézzel rajzolok, hiába van digitális rajztáblám. Én speciel rajzolni nem szeretek vele, csak színezni meg tónusozni/screentoonozni. Egyéntől függ, kinek mennyire gyorsabb vele. Ha a kezedre áll/megtanulod, biztos gyorsabban menne vele a rajzolás. ^^
2016. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én azért szeretek digitálisan rajzolni, mert nincsenek megfelelő eszközeim.

Nos mondják aki tud az mindennel tud, viszont akkor lett elegem amikkor kész lett egy kidolgozott oldal vázlata, kihúzom, és elmosódik, egyszerűen nem ad éles vonalat a bolti tű filc, és a radírozáskor meg szétmaszatolta a vázlatot, úgy hogy már menthetetlen lett. Megrendelni mindent ami ehhez kell egy kisebb vagyon lenne, és lassan ki is fogyna, digitális meg megmarad.

2016. jún. 11. 10:17
 3/4 anonim válasza:
Fuuha, sokáig. Nekem úgy 6-8 óra (egy ideje mérem) De meg kell találni a legkényelmesebb módot amivel jól tudsz haladni. Én kézzel rajzolok, géppel színezek. Nekem rajztáblám van, de a kijelző nélküli, és rohadt nehéz megtanulni vele rajzolni...
2016. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon nehéz, rá kell szoktatni magad arra hogy digitálisan alkoss, mivel megszoktad hogy ott a papír és azon nézed. Mert elég sok ismerősöm van aki ilyen módon profin alkot. Nekem nagyon sokáig tartott rá szoktatnom magam hogy most nem papíron rajzolok, viszont a költségek és a határtalansága miatt is nekem jobban megéri.

Bér a legjobb 1 wacom lenne, azzal lenne is mit kezdeni XD

2016. júl. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!