Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel zenét/dalt lehet készíteni?

Figyelt kérdés
A múltkor kitaláltam egy dalszöveget ami kivételesen tetszett is magnak.És hát kitaláltam már a dallamát is ami megvan a fejemben.A gitárra szóló részét megtudtam csinálni a hangszeren de a többit azt nem igazából tudom,hogy meg lehet-e máson esetleg de ha lehetne is sajnos nincs a környezetemben olyan ember aki értene hozzá szóval a kérdésem lényegesebben ez: lehet ezt ilyen netes programmal csinálni és ha igen tudok adni linkeket?Előre is köszönöm!

2016. máj. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A létező legegyszerűbb és ingyenes program az AUDACITY.

Felveszed az éneket és a gitárt, könnyű kezelni és tud magyarul.


Valamivel nagyobb kaliberű, de nem ingyenes, vagy magyar nyelvű programok az accoustica mixcraft és a magix music studio.

Ezek elvileg már profi szintű programok, de mégis nagyon könnyűú kezelni őket.


Egyéb lehetőség az 'fl studio' (fruity loops)


Sony soundforge, illetve sok egyéb program is van, én most csak az egyszerűeket írtam le.

2016. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zénevű válasza:

Jammer pro, Rapid Composer, Onyx Arranger, Ezekkel kicsit könnyebben tudod megcsinálni az alapot, mintha megtanulnád nulláról egy DAW kezelését. Aztán jöhet az Audacity és feljátszod a dallamot, szólókat, betéteket. Vagy egy Reaper, Cubase, Ableton, FL-Studio és piano rollban pötyögheted fel a szólókat, betéteket.


Nem könnyű feladat ez így "kezdő" zeneszerkesztőként, de sok sikert kívánok! :-)

2016. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. máj. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!