Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan spanoljam fel magam a...

Hogyan spanoljam fel magam a rosszul sikerült érettségi nap után?

Figyelt kérdés
Matek volt ma ugye, hát elég rossz lett és emiatt most elég nagy letargiában vagyok, viszont valahogy össze kéne magamat szedni holnapra... kérlek adjatok ötletet vagy bíztasatok vagy nem tudom... mindjárt sírok.

2016. máj. 3. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Naa, nyugi, nehogy sírj már. :) Figyi, vége van, biztos nem lett olyan rossz, én mikor voltam azt hittem a matekomra, hogy meg se lesz, aztán mégis sikerült. Ha hazaértél, egyél, igyál, pihenj le, vagy sétálj egyet, hallgass zenét, ami megnyugtat. Nyugii :) És ne idegeskedj!!! :) Holnap mi lesz? Töri? Ne kövesd el azt a hibát, hogy elkezded magolni a négy év anyagát. A törit általában térképből, meg forrásból meg lehet csinálni. Meg a józan ész sem árt, szóval ne görcsölj :) (de majd azért holnap írd meg milyen volt. Szorítok neked nagyon!! :))
2016. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi . .) Hát egy nagyon kicsit jobb de sajnos még mindig sírhatnékom van... főleg hogy mindenki kérdezi na hogy sikerült.. nem lehetne békén hagyni az embert?! Nagyon-nagyon-nagyon nehéz így érettségizni/ tanulni mikor az ember deprssziós.. nem is lehet előre tervezni mert kb egyik pillantról a másikra meg akarsz halni... Van hogy úgy lesz szar kedvem hogy SEMMI nem is történik. :( Elegem van.
2016. máj. 3. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Tovább szeretnél tanulni és azért estél ennyire kétségbe?

Mindenképpen nyugodj meg, mert még pár vizsga előtted áll.

Lesz még szóbeli is!

2016. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tovább szeretnék... És az a baj hogy egész sok pont kell... bár emeltezek is szóval azzal feltudom kicsit húzni dehát... mindegy.
2016. máj. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!