Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most egy alternatív suliba...

Most egy alternatív suliba járok! 7. osztályos vagyok. Alternatív középsuliba szeretnék tovább tanúlni! 6 évig államis voltam! Mindjárt itt a felvételi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget stresszeltem! Közepes tanuló vagyok! Ebben az évben kezdtem másik sulit.Busszal járok kb 20 kilómétert buszozok ...mert másik városban van a suli! Nagyon izgulok a felvételi miatt! alternatív sulit ami gimi Nyiregyházán tudok...Csak az már messze van a városomtol!Nem szeretnék "visszatérni" a "rendes " suliba... de mit csináljak túl gyors a tempó az államiban, minden tanár megaláz ! "Te buta vagy""semmit se érsz" címszavakkal illetnek.Nagyon nagyon nagyon NEM szeretnék felnőni.Hogy lesz munkám? Mi lesz velem!? Tudom e fizetni a csekkeket? leéretségizem természetesen,nem arra akarok kilyukadni hogy 8 általánossal szeretnék munkát! Csak ha olyan suliba megyek amit utálok akkor mi lesz nagyon félek
2016. máj. 3. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!