Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítenél nekem profin megírni...

Segítenél nekem profin megírni egy angol szöveget?

Figyelt kérdés
Ha valaki jól tud angolul és van benne egy kis segítőkész szándék várom privát üzenetét és elküldöm neki a fordítandó szöveget! Előre is nagyon szépen köszönöm!

2016. máj. 4. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem ingyenes fordítóiroda.


Viszont ma jó kedvem van, :D és trollkodás helyett segítek:

[link]


Regisztrálsz, megírod a saját (nyers) verziódat, nem baj ha hibás. Feltöltöd azt, megjelölöd hogy az anyanyelved magyar, az egyértelműség kedvéért a magyar változatot is feltöltöd, - és egy-két napon belül valaki mondatonként kijavítja benne a hibákat.


Ha már van épkézláb (pár ottani felhasználó által javítgatott) szöveged, akkor azt ide is át copy-zod, és akkor mi is átnézzük, hogy úgy jó lesz-e.


Én németül ugyanezt csinálom...

2016. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és nagyon szépen köszönöm valakinek ez biztos sokat fog segíteni, de ha jól értem ehhez angolul kell megfogalmazni, és majd kijavítják azonban én nem tudok angolul. Nem tekintem ingyenes fordító irodának a válaszolókat mindössze, ha valakinek van rá ideje és van hozzá kedve annak elfogadom a segítségét. Köszönöm
2016. máj. 4. 14:20
 3/3 anonim válasza:
Írtam privátba
2016. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!