Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önálló Bíróság felé tartozásom...

Nori7117 kérdése:

Önálló Bíróság felé tartozásom van, mennyi a legkisebb törlesztő?

Figyelt kérdés
2009-ben hoztam ki az én nevemre egy T-mobil előfizetést és egy készüléket nővéremnek, azzal az ígérettel hogy ő fizeti! Egy ideig sikerült is neki,de aztán egy 2 számla elmaradt aztán az 5. 6. is! Átadták egy cégnek(behajtás)!Ott én megkérdtem részletre és ismét azt ígérte hogy majd fizeti ami a mai napig így tudtam, de jött egy levél egy Úriembertől Önálló Bíróság néven! 800ezerFt a tartozás összesen! Kérdésem az hogy, mennyi a leghosszabb futamidő ebben az esetben, és mennyi a minimum törlesztő ?? Kiszeretném fizetni mindenképp, de sokat sajnos nem tudok havonta!

2016. máj. 4. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
"Önálló bíróság" nincs, maximum önálló bírósági végrehajtó. Beszéld meg velük, egyébként: annyi a legkisebb törlesztőrészlet, amiben meg tudsz velük egyezni.
2016. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen úgy van írva bocsánat, csak az lemaradt! Tehát ha azt mondom neki 20ezer havonta és megadom a feltételeket hogy miért csak ennyit tudok akkor elfogadja?


Köszönöm a válaszod!

2016. máj. 4. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőle függ, hogy elfogadja-e. Általában azért szoktak hajlani a kompromisszumra, de keresd fel minél hamarabb.
2016. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze holnap hívom is! Mindenképp szeretném rendezni!
2016. máj. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!