Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok dohányzom és...

19 éves vagyok dohányzom és ma reggeltől meg már egy pár napja elkezdtem köhögni meg amikor szívnák bele a cigibe elkezdek köhögni meg fulladni és a hátam is fáj tüdőrák lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy komolyabb bajod lenne... Azonban bölcs dolog volna leszokni róla.
2016. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és a gericem is fáj
2016. máj. 5. 00:04
 3/7 anonim válasza:
nem feltétlen tüdőrák,ámbár ha egy ilyen tevékenységtől már fizikális jellegű bajaid vannak....akkor gondolkozz el ezen a dolgon.
2016. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ja és persze,ajánlom h erről gyorsan szokj le.ha már köhögsz fáj a tüdőd és a gerinced is,tényleg gyorsan szokj le mert mostantól bármit is teszel -10 évről

indulsz

2016. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy meghűlés, ilyenkor nem jó cigizni, menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, ha szükséges elküld röntgenre.
2016. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy tüdőrák, lehet sokminden más is.


Egy nagyon jó barátomnak hasonló tünetei voltak, aztán egyszer összeesett otthon, véreset köpött/hányt, szerencsére húsz percen belül már a műtőben volt, így meg tudták menteni az életét. Azt mondta az orvosa, megmarad, de ha nem hagyja azonnal abba a dohányzást, akkor fél éven belül kampó.

2016. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van pontosan ez nem artana elmenned egy tüdőszűrésre
2016. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!