Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap egy esszét kell beadnom...

Holnap egy esszét kell beadnom törire. Nem vettük az anyagot segitetek?

Figyelt kérdés
A hideháborúról kell egy esszét csinálnom, de nem vettük még azt, gőzöm sincsen mit irjak..

2016. máj. 5. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Hidegháború*
2016. máj. 5. 14:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd bele az előzményeket, a 2- világháború után hogyan vált a két ország szuperhatalommá. Írd le, mit is jelent a hidegháború, milyen gyakorlati tevékenységekben nyilvánult ez meg az USA és a Szovjetunió között. Milyen tervek, programok voltak az érintett országokban, hogy az övék legyen a nagyobb befolyás. Írd bele, kik voltak az országok fő politikusai, elnökei az adott hatalmakban és mit tettek ők személyesen. Térj ki a gazdasági hatásaira. Összegezz, melyik hatalom hogyan változott, a társadalom hogyan viselkedett. Lezárásként pedig: mi vezetett a végéhez, hogyan lett vége. (Érintsd mindenképpen a kubai rakétaválságot és a csillagháborús tervet.) Sok anyag található a neten, keresgélj, gyűjts ki anyagot és összegezd.
2016. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hosszas keresgélés után semmi olyat nem találtam.. lehet hogy én nézem rossz helyen
2016. máj. 5. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Nézegess videókat, biztosan találni fogsz információt belőlük. És ahogy mondtam, a csillagháborús tervet és a kubai rakétaválságot jobban fejtsd ki.

2016. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. máj. 5. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A google a hidegháború kifejezésre 194 000 találatot dobott ki, szerintem minden fent van a neten, amire szükséged lehet, nem értem, hogy nem találtál semmit.
2016. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!