Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatást kapok. Ha nem fogadom el a felkínált közmunkát mennyi időre zárnak ki a rendszerből, mikor igényelhetem újra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy év.
2016. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. máj. 8. 01:12
 3/6 anonim válasza:

ördögi kör sajnos..az hogy a munkaügyről kizárnak az egy dolog..

visszaregisztrálnak megint felajánl közmunkát megint nem fogadod el megint kizárnak..

2016. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig kinti, utcán végezhető munkát kínálnak, ami nekem nem felel meg. Belső munkát soha nem kínálnak fel. Érthetetlen.
2016. máj. 18. 13:08
 5/6 anonim válasza:

"Az a baj, hogy mindig kinti, utcán végezhető munkát kínálnak, ami nekem nem felel meg. Belső munkát soha nem kínálnak fel. Érthetetlen."


Pont az a lényeg, hogy azért ajánlják fel, hogy törölhessenek a rendszerből és kozmetikázhassák a statisztikát. Jelenleg 1-1,5 M munkanélküli van Mo.-n.


Próbáld meg valahogy elintézni, hogy a "betelt" vagy a "nem felelt meg" négyzetet ikszeljék be. A vezetőkkel kell beszélj erőteljes rámenős hangnemben és akkor sikerülni fog biztosan. Esetleg még a munkaeü.-i vizsgálaton próbálj valami igazolást vagy leletet beszerezni ami mentesíthet. De semmiképpen se mond vissza ha rám hallgatsz!

Mi a végzettséged amúgy?

2016. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bolti eladó vagyok, de akármilyen más munkát is elvégeznék csak ne kelljen kimenni. Már volt benne részem sajnos.Csak aki nem vállalja olyan könnyen rámondják hogy munkakerülő, sőt még olyat is tapasztaltam hogy a buszon ülve kinevetik a közmunkásokat. Nagyon megalázó helyzet, pedig sok ember hibáján kívül kerül ilyen helyzetbe.
2016. máj. 19. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!