Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ninjago 3. évad mi van lloydal...

Ninjago 3. évad mi van lloydal? (többi lent)

Figyelt kérdés

ugy ertem azt tudom h elveszet a aranyereje de amikor az apjaval menek azt monda a arany erő nélkül mozditsa meg a hegyet de h akkor most azt utana(arany erő elvesztese utan) mert nem tudja hisz azelöt is az arany erő nélkül csinalta????

Ja és h amikor elveszik az arany erejét akkor azt mondja van benne meg egy kicsi de azt oda adja a ninjaknak h hasznalhasák a elemi erejuket és h ettöl erösebek lettek mint lloyd??



2016. máj. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh rég láttam, de nem úgy van hogy a bujdosása után veszik el az arany ereje? Mert akkor fogja el a Sötét úr és kiszívja belőle.

De amúgy ő az Energia mestere, így gondolom az energiával tudta meg mozdítani a hegyet.

A második kérdésre a választ nem nagyon tudom, szerintem nem lettek erősebbek, igazából nincs itt olyan, hogy ki az erősebb, mert mindenkinek más a képessége, másból jó, így nehéz felmérni, hogy ki az erősebb. Szóval egyenlőek.

2016. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szuecs Mónika válasza:
73%

Az arany hatalmát nem veszítette el. Mikor a sötét nagyúr csupán egy keveset lopott el tőle. Amikor pedig feláldozta az erejét, hogy a négy ninjának ismét legyen erejük, ő azt a hatalmat adta oda nekik, amit korábban ők adtak át a kardokon keresztül Lloydnak a 2.évadban.

Így viszont ő vált a négy ninja hatalmának a forrásává.

De egyébként az arany energiát nem veszítheti el, a wikben ezt egy hülye szerkesztö elirta...

Mint azt korábban is láttuk, Lloydnak megvolt mind a négy elemi ereje és az energia erejét is birtokolta, ami arany ninjává válás után vált arany hatalommá.

Röviden Lloyd még mindig arany ninja, mert a benne lévő négy és a saját ereje van benne. A ninjáknak pedig a kardokból kinyert eröket adta át a 3. Évadban!


Egyébként a 6. évadban is látható volt nem egyszer, amikor az arany energiát használta....föleg utoljára, még mielött szoborrá vált volna.

2016. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szuecs Mónika válasza:
73%

"Erösebbek lettek mint Lloyd?"


Nem, dehogy. Az nem azt jelenti, hogy visszakapták az erejüket, máris erösebbek lennének. A helyzet ujra ott áll mint régen, csupán mostantól az arany fegyverek nélkül tudják használni az ö saját elementális erejüket,de ök nem erösebbek Lloydnál, még kombinálva sem.


"Az energia ugyanis a legerösebb elementális erö Ninjagóban"

Egy szinten van a teremtés erejével, bár néha kétségessé válik hogy nem-e erösebb hatalom lenne az energia a teremtésnél is...


Ja, és még annyit az arany eröröl hogy az közvetlenül az energia egy erösebb formája, igy bár Lloyd ritkábban, de képes még használni ezt az erőt.

4.évadban azért nem tudta egyáltalán használni, mert (mijt mások sokan megjegyezték is) regenerálodott, töltödött.

5.évadban is mutatkozott, mikor Morró képes volt létrehozni 2 energia kardot a semmiböl.


Szóval ennyi! :)

2016. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2016. máj. 24. 06:33
 5/5 anonim válasza:
Szia nos figyelj az van hogy Lloyd végleg elveszítette az arany erejét mert elosztogatta a Sötét úrnak és a ninjáknak azért hogy a ninják tudjanak elemi erőt használni fegyver nélkül.
2020. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!