Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lego Ninjago 6. évada miről...

Szuecs Mónika kérdése:

Lego Ninjago 6. évada miről szól? Valaki el tudná mondani, mert nem tudok túl sokat angolul, hiába van fent a youtube-on. És mi történik pontosan Lloyddal? Miért csak ő változott meg, miután kivánt valamit? Ki mit tud a 7. évadról?

Figyelt kérdés
lego ninjago, 6.évad, 7.évad, zöld ninja,

#LEGO Ninjago #ninjago 6.évad #ninjago 7.évad #ninjago lloyd #ninjago zöld ninja
2016. ápr. 11. 20:15
 1/6 Roxi 320 ***** válasza:
55%
Az hogy mitörtént Lloydal azt én sem tudom de a 7.évad 2016 nyarán jelenik meg és Ha Lloyd a kedvenced van néhány jóhirem. Egy új elemi mester a kristály mestere Lunixya aki Lloyd barátnője lesz!
2016. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így máris sokkal jobban várom az új évadot!!!

Úgy tudom, hogy állítólag májusban vagy júniusban lesz.

2016. ápr. 28. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A 6. évadnak a lényege egy szó: Jay. Az egész történet róla szól: Jay meg akarja szerezni Nya-t, legyőzi Nadakant.
2016. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Roxi 320 ***** válasza:
100%
Egyébként amikor Lloyd megöregdik az azért van mert azt kivánja hogy olyan bölcs legyen mint Wu és mivel Nadahkan kiskapukat nyit a kivánságoknál Lloyd öreg lesz mert a bölcseséggel időjár.
2016. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hetedik évadban rengeteg gonosz visszatér: Samukai és a csontvázak, Kozu és a kőhadseregesek, Cryptor és a nindroidok, Chen, Phythor és Sensei Yang. Ez csak egy sejtés, de szerintem ezt Nadakhan csinálta, mert akkor végtelen kívánsága volt és ha ő nem győzheti le a ninjákat, akkor győzze le más.
2016. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emili856 válasza:
sziasztok en is szeretem a lego ninjago sorozatot es a lego ninjago sorozat baraton ti is meg nezhetitek nem sokara fent lesz a 7 evad adigra is jo szorakozast nektek.
2016. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!