Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » En es az osztalytarsam. Mi a...

En es az osztalytarsam. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Golya taborba ismertuk meg egymast es mar akkor vonzodtunk egymashoz aztan egyre jobb viszonyba lettunk de nem volt semmi abbamaradt.Volt hogy flegma volt velem beszologatott stb.Most megint egyre jobb viszonyban vagyunk es en naprol napra egyre jobban szeretem..sokszor erzem azt hogy o is erez irantam valamit de valahogy kiszeretnem deriteni hogy mit is erez.. Holnap osztalykirandulas lesz es hat ha iszik gondolom oszintebb is jo alkalom lenne de nemtudom hogy kerdezhetnék ra nem akarok beegni ha a valasz nemleges

2016. máj. 7. 14:19
 1/5 Thomika20 válasza:

Felejtsétek már el ezt az osztálytárs dolgot. Könyörgöm, ennyire looserek vagytok, nulla agykapacitással?

Osztálytárs tabu téma. Osztálytárssal soha!


Mert semmi nincs garantálva, egy kapcsolat ha szét megy, 80%-ba nem marad barátság és mivel mondtad, hogy gólyatábor, gondolom 9-es vagy, 15 éves és lány vagy.


Gondolj már bele, ha szét mentek akkor neked jó lesz a fejét lesni még vagy 2-3 éven keresztül? Meg azt lesni, hogy mással fog kezdeni előtted?


Fél év, év múlva meg jön a kérdés, "hogyan felejthetném el, mert mindig látom, és nem tudok túl jutni rajta?"

2016. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia :) az előző válasz író elég bántóan és nyersen is fogalmazott... Valamiben egyetértek vele, de szerintem semmivel sem jobb az, ha vonzódtok egymáshoz még se léptek egymás felé. Ez a legrosszabb. És meg se fogod tudni, hogy egyáltalán lett volna rá esély. Nekem egy barátnőm és a barátja is 9. végén összejöttek most első éves egyetemisták és együtt laknak pesten. Nekik összejött.Nem kell már a kapcsolat előtt a végétől félni. Mindenképp tudnod kell, hányadán álltok. Szerintem ne kérdezz rá, vagy támadd le. Ott könnyebben közelebb tudsz kerülni hozzá. Érintsd meg, fogd meg a kezét, esetleg még egy csók is simán elsülhet és ezek után ha kettesbe vagytok nyugodtan rákérdezhetsz, hogy ő mit gondol erről.
2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thomika20 válasza:

Én se értek veled egyet kedves utolsó: mert rohadtul kevés az az arány amely hosszú távon együtt marad. Főleg ha a lány szűz, az tovább rontja a helyzetet. Új környezet, új barátok. Ha nem elég érett a srác, akkor úgy lesz tartós.

Azért mert 1-nek összejött, nem fog mindnek!

2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thomika20 válasza:
Úgy se lesz*
2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AnDrÁs_HuN válasza:
csak óvatosan közeledj,tudod:házinyúlra nem lövünk!
2016. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!