Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bexi sorozat-fanok! szerintete...

Bexi sorozat-fanok! szerintetek kit választ Beka? és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 19:32
 1/8 anonim válasza:
Az illúzió végén lesz Berk! Vagy Márxi!
2016. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy melyik könyvre érted...

A Berk avagy Márxi pedig nem tart sokáig..

2016. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én Márknak szurkolok :D Nagyon ajánlom hogy őt válassza :)
2016. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... a Nélküled végén a másik könyvből adtak egy kis előleget a történésekből, de direkt olyat, ahonnan nem lehet kideríteni mi fog történni. Sajnos én Tomira voksolok, de nem szívesen írom ezt, csak nagyon úgy tűnik :( Pedig gondolom, hogy minden olvasó Nagy Márkra szavazna és én is őt szeretném, ha vele jönne megint össze Beka. :)
2016. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Basszus nem tudom, és hihetetlenül idegesít! De mivel megindult ugye a srác felé, aki csak is Tomi lehetett, lehet ő lesz az. De az is lehet, hogy szakít vele.

És még fél év a következőig!! NEEE :D

2016. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
96%
Szerintem Tomit fogja választani... Mert ha még van hátra 1-2 rész a sorozat végéig (most hirtelen nem tudom, 5 vagy 6 részes lesz e) akkor nem most fogja Márkkal összehozni, csak a vége felé, mert egyszer már szakítottak, még egy pedig már túl lenne bonyolítva. Én valami olyasmi jelenetet remélek, mint ami a Bábelben van (Zsófi hirtelen rájön hogy Szaszát szereti, és átugrik a kordonon, átverekedi magát a tömegen, csak hogy vele lehessen) szóval valami naaaaaaaagy romantikus jelenettől nagyon boldog lennék :) egy ilyennel megbocsájtható lenne ha most Tomit választja :D
2016. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!sajnos én is arra tippelek hogy Tomit választja mert akik nem gondolnak bele rendesen mind azt fogják hinni hogy Márkot.MÁrk megírta Bekának hogy szereti.ezt hallva minden márkernek szinte egyértelmű lenne hogy Márkot választja de pont ezért fogja Lura máshogy befejezni...:(
2016. máj. 10. 21:59
 8/8 anonim válasza:
szerintem tuti Tomit valassza :D mert a "kovetkezo resz tartalmabol" oda ugye irta hogy a fellepok a koncerten ugy lesz (idezem) "delután hattól Evelin és Fogd be Aszád, héttől az Üres Utcák nyolctól pedig a fő fellépő...Nagy Márk.." Nekem fura hogy mielott leirta volna ki lep vel nyolctol pont pont pontozott .... Nekem ez furi picit :D szoval az lesz hogy Tomit valassza es a vegen vagy valamikor ismet Mark :3 <3 a sorozat vegere minden rendbe lesz :D !!
2016. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!