Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szereted az állatokat?

Miért szereted az állatokat?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, hogy ti miért szeretitek őket. Mert én sose voltam oda az állatokért, és nem értettem, hogy mások 'mit látnak' bennük. Az nem ok, hogy aranyos! Mert van olyan ami egyáltalán nem aranyos. Köszi a normális válaszokat. (egyebeket törlöm, ne is erőltesd meg magad, még elfárad a kis kezed)
2011. szept. 5. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, sokan inkább érdekesnek tartják őket. Megint mások szeretik, de szerintem mondjuk egy kismacska aranyosabb, mint egy büdös borz. Kinek hogy. Meg ugye az állatok ösztönlények, de emellett éreznek, és viszonozzák a szeretet. Persze, ez is egyedfüggő. Nehéz a kérdés. :)
2011. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, érdekesnek már inkább mondanám őket. De egyébként tényleg nem mindegyik viszonozza a szeretetet, és vannak olyan fanatikus állatvédők akik még a pókot se engednék lecsapni, na hát azokat jól pofán vágnám -.- Szóval az ilyet nem bírom, de egyébként nem zavar ha valaki más véleményen van, csak akkor tudjon válaszolni ha megkérdezem tőle ezt...
2011. szept. 5. 20:06
 3/6 anonim válasza:
1xuen csak jo ha vn ott vki akinek nm a penz a lenyeg v a nepszeruseg es mert szeret es nem hagy el masert
2012. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
elozo allatok / emberek = 1/0
2012. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen mondjuk az állatok nem tudnak hazudni és az önzőséget sem ismerik. macskát én is szeretnék majd.
2012. jan. 19. 20:55
 6/6 Kiara1555 válasza:
Mert van valaki ott és akor nem unattkozol egésznap nekem van 1 macskám imádom mert ő olyan különleges (tudom hogy majdnem mindenki különlegesnek találja az állatját.) És nem kell unatkoznom egésznao meg ott a kutyám aki egy szuper aktiv kis kutya nagyon nehéz vele együtt élni de legalább nem unattkozok meg azért is szerettem az állatokat mert ők nem hazudnak nem lopnak és nem nem hagynak ott senkiért sem meg nincs olyan nap mikor unattkoznál.
2017. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!