Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogástól nem jön meg az új...

JooDee kérdése:

Jófogástól nem jön meg az új jelszó, levelemre nem válaszolnak. Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
Jelentéktelennek tűnő problémám adódott, de attól még fontos. Jófogáson kijelentkeztem az egyik fiókomból, majd pár napra rá szerettem volna megint belépni, de nem engedett. Azt írta ki, hogy hibás a jelszó, holott biztosan nem volt az. De nem estem kétségbe, rákattintottam az új jelszó kérésre. Megadtam az email címet, amire küldeniük kellett volna egy újat, de ez nem történt meg, pedig többször is próbáltam. Leírtam a panaszom egy levélben és háromszor is elküldtem az ügyfél/vevőszolgálatra, de semmi vàlaszt nem kaptam egyszer sem. Mi lehet a probléma. Freemail-es emailről van szó, nem tud együttműködni vele a Jófogás, vagy valahol máshol hibázok? A hírdetéseimhez meg nem férek hozzá. Feltölteném őket a másik fiókhoz, de akkor meg lehet, kapok egy üzenetet, hogy ez a hírdetés már szerepel az oldalon. Valakinek van valamilyen ötlete? A legjobban az idegesít, hogy a vevőszolgálatra elküldött leveleimre nem jött válasz.
2016. máj. 11. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre van egy igen egyszerű megoldás.

Ha bármely hirdetésedre üzenet érkezik, akkor kapsz egy emailt. Ez eddig megvan? Nos, abban az emailben van egy link az üzenethez, amire ha rákattintasz, akkor a fiókodban találod magad. Tehát az egy olyan egyedi link, ami egyben be is léptet a saját fiókodba. Annyi a teendő, hogy megkérsz valakit, írjon neked az egyik hirdetésedre. Akkor kapsz egy emailt és azon keresztül be tudsz lépni a fiókodba. Én is így szoktam belépni. A jelszavamat nem is tudom, hanem mindig egy "üzeneted érkezett...." emailben lévő linken keresztül lépek be.

2016. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!