Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem mondja ki a nevem?

Miért nem mondja ki a nevem?

Figyelt kérdés
A suliban a kémia tanár soha nem mondja ki a nevem, nem szólít a keresztnevemen és ez idegesít. Alapból tudja ki vagyok,mert már 3 éve tanít és ha kiosztja a dolgozatot akkor tudja ki vagyok. Csak ha megszólít akkor azt a "Te" vagy a "Neked" formájában teszi. Másoknak bezzeg kimondja a nevét. Ha valamit kérdezni akar akkor is inkább a padtársamat kérdezi, csak hogy ne kelljen kimondani a nevemet? Pedig nem egy kiejthetetlen nevem van (Réka) Néha azt veszem észre, hogy órán nem is néz rám, kerüli a tekintetem. Mi a baja velem? Utál? Valaki tapasztalt hasonlót?

2016. máj. 11. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hasonlítasz valakire aki nem Réka de nem szimpatikus neki.

Folyton kever valakivel és nem is próbálja leégetni magát a rossz névvel.


Tanároknál előfordul az ilyen hogy nem tehet róla a diák de ellenszenves. Ilyenkor még mindig jobb ha kerül mintha kiszúrna veled.

2016. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy van-e valami baja veled.


Én is hasonlóan gondolnám mint az #1-es válaszoló, talán valami rossz emlék fűzi egy Rékához.. Bár akkor sem kéne ilyen módon kikerülni a dolgot, és neveden szólíthatna, ha már a többiekkel is ezt teszi..


Mondom kérdezd meg tőle, ne élj kérdőjelekben. Biztos nem fog elküldeni, ha rákérdezel udvariasan.

2016. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. máj. 11. 19:17
 4/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Pedig állandóan dícsér, cukkol, mosolyog rám ( olyan másképp), de csak az én nevemet nem mondja ki ✌🏻
2021. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!