Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha 12évesen vlogolni...

Gáz ha 12évesen vlogolni szeretnék?

Figyelt kérdés
Igen tudom... Jön a leszòlás hogy ez nem olyan könnyű stb de mar van 12 feliratkozom csak eddig nem vlogoltam... Szerintetek gáz?
2016. máj. 11. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Gáz is meg törvénytelen is.
2016. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért törvénytelen?
2016. máj. 11. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy még 18. Ha olyan vidit csinálsz amiben szerepelsz csak akkor nyomhatod fel youtube-ra ha a szüleid aláírnak a youtube-nak egy beleegyező nyilatkozatot ami ezt engedi. Csak ez nyilván nem olyan egyszerű dolog.
2016. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem nézi azt, hogy a szülők aláírtak-e valami nyilatkozatot.


CsChannel sincs még 18, és évek óta vlogol. De ő idősebben kezdte, mint te.


Amúgy szerintem gondold át, valóban szeretnél-e vlogolni, és tényleg tudnál-e színvonalas videókat készíteni. Meg te nagyon fiatal vagy, tehát lehet, hogy ha nem elég jók a videóid, néhány bunkó néző betámadna, hogy "Jaj, de gáz videó, mit akarsz itt, taknyos kölyök?" Tehát, ha komolyan gondolod, sok kitartás és nagy elszántság kell, tudni kell kezelni a kritikákat és a sértéseket, meg egy jó kamerára is szükség van + jó hangra, hiszen senki sem szereti a homályos képet és az alig érthető beszédet, torz hangot.

2016. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!