Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék vlogolni, de nem...

Szeretnék vlogolni, de nem merek nekikezdeni (? )

Figyelt kérdés
16L vagyok, pár hónapja akadtam GoodLike egyik videójára és nagyon megtetszett, amit csinál. Én is szeretnék vlogolni, igaz én jobban többet foglalkoznék komolyabb témákkal. Jövőhónapba veszek kamerát hozzá meg a gépemet is megcsináltatom normálisra, viszont annyira ott van bennem a félelem, hogy mi van, ha majd mindenki leszól miatta, vagy azt mondják, hogy ne csináljam mert rosszul csinálom vagy mert csúnya vagyok, nem kamera elé való. Szóval a kedv, ötlet elszántság megvan, de mégis félek, mert az emberek olyan szemetek tudnak lenni... Mi a véleményetek? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2013. okt. 16. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Kezdj neki nyugodtan, ha nem lesz, akkor sem lesz probléma belőle!

Javaslom egyébként, hogy első körben csak családtagoknak, majd barátoknak mutasd be a vlogodhoz készült videóid. Ők elmondják a véleményüket, megtudod mi az amin változtatni szükséges, így majd a publikált videók már nagyobb eséllyel lesznek sikeresek.

Sok sikert!

2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. okt. 16. 22:55
 3/3 anonim válasza:
100%
Nyugodtan kezdj bele! :)
2013. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!