Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem nem győz meg a...

Csak engem nem győz meg a magyar rap, valahogy nem hiteles, és valahogyan nem illik a magyar nyelvre a rappelés nem azonosul vele. Voltak akik meggyőztek (Subb Bass Monster, Feketevonat) -a régiekből. De a maiakak valahogy nem győznek meg Miért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "nem győz meg" ?


Nem is akar semmiről meggyőzni, egyébként nekem sem tetszik, nekem alapból a műfaj sem tetszik.

2016. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahogy a külföldi raperekkel jobban tudok azonosulni hiába nem értem a szöveget mégis megérint és feldob szóval 'meggyőz' de a magyar rap nem, hiába értem a tartalmát nem hat meg. Érted? :)
2016. máj. 11. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja értem mire gondolsz, igen, a legnagyobb baj az, hogy a legtöbben hülye szövegeket adnak elő.


Utcán lófráló kisfiú telefonjából hallottam egy nagyon kreatív szövegű dalt, valahogy úgy szólt, hogy

pina pina pina pina pina fas* fas*

és ez ment ki tudja meddig... az ilyet már nem nevezném zenének sem.

2016. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahogy nem az az ország ahogy az ilyet komolyan lehetne venni. Mi van itt? Közmunka, gyár, kevés fizetés, piti bűnözések, ezek az új 'rapperek' a semmiből jönnek elő, és egyre többen lesznek sajnos.
2016. máj. 11. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a politikát hagyjuk ki a dologból.
2016. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Rap műfaj televan polotikai töltetekkel. Egyébként meg nem szándékosan hoztam fek, és nem provokálni akarok, és lenézetni senkit, de tény, hogy nálam olyan rapper nem hiteles, aki kijárja a 8 osztájt, elszív életében 1-2 füves cigit, még 18 éves sincs és elkezd rappelni az életről.
2016. máj. 11. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van!
2016. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!