Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme németül tanulnom?

Van értelme németül tanulnom?

Figyelt kérdés

Van értelme németül tanulnom hogy ha felnőtt leszek Amerikában szeretném folytatni az életem? Megvalósítható lenne. Az is kérdés, hogy Magyarországon kéttannyelvű gimibe menjek angolra vagy németre, vagy pedig tanuljak meg 2 év alatt annyira németül hogy Bécsbe járjak gimibe? Van úgy értelme németül tanulnom? Még fiatalfelnőtt koromban lehet Bécsben keresnék munkát.

12/L



2016. máj. 10. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy anyagi gondok nincsnek a családban meg sehol, az angol meg már megy, igaz nem folyékonyan de ha jobban ráfeküdnék simán menne a profibb beszéd.
2016. máj. 10. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Angol az népszerűbb , ezután a német megtanulása könnyebb .
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Angolt könnyebb tanulni, német nehezebb. Az is fontos, milyen szakmát akarsz tanulni. Pl ha zenei, a német elengedhetetlen.
2016. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Repülötéren szeretnék dolgozni, akwr légiutaskísérőként
2016. máj. 13. 17:18
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én 9 évig tanultam németet, imádtam, és imádom mind a mai napig... Angolt is tanulok, 2 éve, de sokkal nehezebben megy, mint a német... De még nem adtam.fel, ha azt meg tudtam tanulni, akkor ezt is :) szerintem am mindenképp van értelme, mert hatalmas előny, ha tőbb nyelven is tudsz beszélni :)
2016. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. máj. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!